Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy elso kapcsolatom amely szamomra rosszul vedzodott, aztan sosem talaltam mar magamra, miert nem tudom elviselni annyi ev utan sem hogy megalaztak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem zártad le a múltat, nem bocsátottál meg magadnak, hogy h..lyére vettek mert hagytad, nem bocsátottál meg magadban a másiknak és nem engedted őt el!


Minden csak tőled függ, máson nem. Ha lezárod a múltad, minden problémád megoldódik! Ehhez viszont tenned kell!

2016. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neha nehez lezarni a multat, de ha a masik fel torolt az

eletebol ,mi maradhat tennivalo meg hatra ?

2016. dec. 27. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tennivaló van még. Pl. képzeld el az adott helyzetet amit meg szeretnél oldani. Legyen a szemed előtt az elképzelt helyzet. És úgy old meg, ha szükséges, beszélj hangosan hozzá, mondd el neki amit szeretnél. Mondd neki hogy megbocsátok és elengedlek.


Sokszor tedd ezt, hidd el, ha arra összpontosítasz, hogy lezárd a múltat, akkor sikerülni fog. :)

2016. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg ilyen egyszeru lenne ?
2016. dec. 27. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Az emberek sokszor túlbonyolítják az egyszerű dolgot.


Igen, egyszerű, így elolvasva, tehát remélem hogy sikerül túljutnod ezen a ponton. :)

2016. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen átérzem, ami veled történt. Májusban szakított velem a barátom, ami nem volt túl kíméletes. Azóta teljesen megváltoztam, senki nem tud megtűrni maga mellett hosszabb ideig és én sem vágyom már párkapcsolatra. Őszintén remélem, hogy neked (is) sikerül túltenned magad rajta!
2016. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit ajánlani tudok, (sajnos nekem még nem sikerült), hogy kibeszéld magadból. Egy barátnak, családtagnak, akárkinek, akit közel érzel magadhoz annyira, hogy megoszd vele az érzéseidet. Ha magadban tartod, csak rosszabb lesz.
2016. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!