Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik összevagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik összevagytok költözve : ti néha nem unjátok a másikat?

Figyelt kérdés

Nos előszóban elmondanám, hogy NAGYON szeretem a barátomat. Mindkettőnknek voltak már kapcsolatai, de ugyanúgy ez a leghosszabb kapcsolata neki és nekem is. Összeköltözni is először egymással költöztünk össze, úgyhogy új a dolog még.

Tényleg szeretem. De 7ből 7 napot együtt töltünk és néha már kicsit szeretnék szabad teret. Ha koncertre megyek jön velem, ha beülök valahova barátokkal jön velem. Nem szégyenlem, de nem tudom hogy mondhatnám el neki, hogy kicsit szeretnék nélküle is kimozdulni.

Ő nélkülem nem akar elmenni, nagyon ragaszkodó. Nyáron megyünk fesztiválra együtt és félek ott is így rajtam fog lógni, én pedig oda azért járok, hogy kiengedjem a gőzt és elengedjem magam...


2017. febr. 4. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
De utálnám, ha a barátaim mindig elhoznák az aktuális csajukat/pasijukat.
2017. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi is nemrég költöztünk össze, de mivel mindketten dolgozunk, így nem vagyunk együtt állandóan, illetve én azért tartom a szüleimmel is a kapcsolatot, ahova nem mindig tud elkísérni. Nem lógunk egymás nyakán 0-24, neki is megvannak a haverozós programok, nekem is a barátnősek. :) Szóval ahhoz képest, hogy együtt lakunk, viszonylag kevés időt töltünk együtt, de mikor együtt is vagyunk van, hogy mindenki elvonul a maga dolgára, amiből neki is, meg nekem is van bőven. :)
2017. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

A Mars és Vénusz könyvsorozat sárga, Hogyan örüljünk annak ami van (ez részlet az alcímből, most nem jut eszembe a teljes)is ezzel foglalkozik.

Lényeg: szeretet tartályok vannak az életünkben: az Isteni szeretet, a családi, a romantikus, a saját magad szeretete, az önzetlen szeretet, stb.

Amikr az egyik túltöltődik, törődni kell a többivel. Tehát amikor szerelembe esel, eltelít a romantikus érzés, töltődik a tartályod. De eközben hanyagolod a többi tartályod, még a barátaidat is elhanyagolhatod. Egyszer jön az érzés, hiányzik valami. Na, ilyenkor fel kell tölteni a többi szeretet tartályaidat. Elmenni a barátnőddel csajos estékre, usziba, a családodhoz, azzal foglalkozz, ami neked fontos. És közben ő is foglalkozzon azzal ami neki jó. Aztán amikor találkoztok, lesz mit újra mesélni.

Erre mondják, hogy ne add fel megad, mert ez lesz. Pároddal olvastasd el, ha nem bírja felfogni a témát.

2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy havi egyszer lesz egy én napod. Problem solved
2017. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hú, ez tényleg durva, hogy mindenhova megy veled, még ha a barátaiddal találkozol, akkor is..

Ha otthon vagytok délutan/este meló után, akkor otthon is együtt lógtok? Vagy akkor egy kicsit külön dolgokkal is elfoglaljátok magatokat?

2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem unjuk egymást, napközben úgyis dolgozunk, örülünk, hogy este meg hétvégén van időnk egymásra.
2017. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!