Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párom megun, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párom megun, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan magam alatt vagyok.

Anno volt egy 3,5 éves kapcsolatom, ahol megunt a párom. "Kialudt a láng". Akármit csinálhattam. Figyeltem az apró meglepetésekre, a kívánságaira, programokra, és megunt. Gondoltam nem illünk össze.

Most van egy 1,5 éves kapcsolatom. Ugyanez történt.

Távol van tőlem 5 hétre munkaügyben, és látszólag le se tojja a fejem. És ez az utóbbi időben így van. Ha programot szervezek nem jó, lesem a kívánságait(megsütöm, amit kér, néha meglepem süteményekkel). Változatos vagyok, igyekszem viccelődni, mesélni neki velem történt dolgokat, szintúgy sokat kérdezgetem és SEMMI.

Egyszerűen feladom.

Mit tehetnék? Így, hogy külföldön van még nehezebb a dolgom. Elég kreatív vagyok, sokszor készítek itthon dolgokat, mindig elküldöm neki. Este egy órát ebszélgetünk, de ott is én tartom fent a témát.

És ez MINDEN emberi kapcsolatomban így van.

Olvasok, tanulok, tehát még azt se lehet mondani, hogy esetleg nem vagyok tájékozott, de kutyát se érdekli, ha megszólalok. Ha nem, az annál inkább, akkor meg piszkál a párom is.

Ha eleresztek egy viccet mindig gúnyolódik, hogy ejj de vicces vagy.

21/N.


2017. febr. 5. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az a bajod, hogy a parod korul forog az eleted. Mas szoval nincs eleted. Egy kicsit hanyagolt te is ot.
2017. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engedd el kicsit a kezét, hagy fusson utánad. A férfi dolga elsősorban (nem csak az övé persze) frissen tartani a dolgot, szeretni mindennap ugyan úgy kell, nem szükséges különleges esemény vagy indok. Ha a hiányod nem ébreszt fel benne semmit, nem tudom mi lehet a fejében...

F

2017. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

ez azért van, mert most is egy egómániás férfival vagy aki nem értékel!

5 hétre itthagy, és nem is keres...hát a helyedben biztosan mikor hazajön mondanám hogy lehet cuccolni, hisz ha eddig nem voltam fontos, ne most borulj a nyakamba hogy végre itthon van kivel szexelni...

mert úgy jön le.

Rossz férfiakat fogtál ki. Ennyi.

nekem sincs mentségem, 2.5 éves kapcsolatom ment arra rá, hogy namigen mutattam ki a szeretetemet. Bánom...borzalmasan, és megfogadtam hogy soha az életbe többet nem teszek ilyet! MEgbecsülöm, és szeretni fogom a következő lányt akivel összejövök (ha lesz egyáltalán) kitárom neki a szívem, és soha soha nem leszek egy "kemény macsót" játszó rideg valaki.

Még mindig fáj ha erre gondolok hogy ilyen ember voltam.

Szóval beszélj vele, ez neked így kevés stb stb...változtasson. ha nem akar, vagy nem tud, akkor hellóóóó

vagy...minden újadra találsz 3 normális srácot ;)

26/F

2017. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
Rossz emberrel vagy ennyi, a leírásod alapján azt nem lehet mondani, hogy nem igyekszel. Ez még csak 2 kapcsolat amit felsoroltál, ebből még nem lehet azt mondani veled lenne a baj, ha 10 után is ez lenne a helyzet akkor már elgondolkodtatóbb lenne a dolog.
2017. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nem szabad ezt csinálni sem nőnek, sem férfinak! Sajnos így belül csak egy papucsnak (vagy a pótanyjának) fog tartani, akinek más dolga sincs csak körülötte ugrálni. De amúgy miért is pedálozol ennyit, ha nem kapsz érte viszonzást? Önbizalomhiány? Sajnos, aki magát nem becsüli arra a többiek sem fognak tisztelettel felnézni! Sajnos, ha te hagyod, hogy valaki 5hétig(!!!) sz@rjon a fejedre, azért te vagy a hibás. És még sajnálni sem lehet érte.

Hosszútávon pedig nem a sütikre, meg a kis kreatív dolgokra van szükség, nem arra a tiszteletre, amit magadnak adsz.


A megoldás szerintem az, ha innentől több figyelmet fordítasz saját magadra!

28Nő

2017. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!