Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert zavar az ilyen, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar az ilyen, hogyha a parom azt mondja hogy o nagyon jo apa lesz, de meg csak egyszer jatszott egy kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

En nyaron vigyaztam 3 fiutesora, es megsem mondom hogy jo anya leszek, meg nem dicsekszem ilyenekkel, o meg meg gyereket sem fogott a kezeben de maris azt hiszi hogy o lesz a legtokeletesebb apa, meg hogy o nagyon sokat fog jatszani a gyerekkel.

Szerintem azert is idegesit mert en nem szeretem az ures szavakat, lehet hogy nem volt lehetosege vagy kedve gyerekre vigyazni vagy babazni, de akkor miert mond egybol ilyeneket? Mit kene ra mondanom?


2017. febr. 2. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja, mert ennyi dolga lesz a saját gyerekével is: semmi.
2017. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezt hogy erted? Hogy igy mondja el az o elvarasait? Hoy o neki csak jatszani kell vele es maris a legjobb apa lesz?

Nagyon idegesít, mar a gondolat is, lehet hogy egy gyerek szemebe ettol jo apa de mindig a feminizmusaal jon, hogy a nok akartak maguknak a munkat meg ilyenek, akkor en is elvarhatnam a kozos gyereknevelest, takaritast..

2017. febr. 2. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom mert nem akarsz vele gyereket csak nem ismered be magadnak. Mondjuk a masodik kommented utan mar en sem akarnek.
2017. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért érzem azt, hogy te túlkoros vagy?
2017. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Es miert gondolod igy, masodik?


Nem vagyok tulkoros, 20 eves vagyok.

2017. febr. 2. 11:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat, harmadik*.
2017. febr. 2. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért zavar, mert nincs mögötte tartalom, egyelőre ezek csak üres szavak. Mondjuk ennyi idősen (gondolom ő is 20 körüli) nem olyan nagy gond ez, mmint lehetősége se nagyon van "bizonyítani", és sztem még nincs is rá szükség. :) Ha megint a semmire dicsekszik, hogy ő milyen jó apa lesz, szimplán megkérdezném, hogy miből gondolja.

U.i.: engem jobban aggasztana, hogy láthatóan gőze sincs a feminizmusról, de azért osztja róla az észt...

2017. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jolvan, koszonom :) ez a valasz jo otlet :)
2017. febr. 2. 12:22
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent engem is aggaszt, hogy igy velekedik a feminizmusrol. Amikor szoba kerul, mindig tulzasokba esik es elkezdi szidni a noket hogy tobb joguk van mert hozza kerul a gyerek valaskor, meg hogy a nok is lehetnenek informatikusok ( tobb ferfi dolgozik ezen a palyan) szoval ilyeneket mond, hogy igy is tobb jogunk van attol hogy nem tudunk elhelyezkedni egy ilyen palyan pl, en meg kb nem is tudom erre hogy kellene reagalnom..
2017. febr. 2. 12:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de véletlenül nem itt a gyakorin ismerted meg? :D


Egyébként meg én erősen gondolkodnék, hogy ilyen felfogású pasival akarok-e bármi komolyat. Nem hogy gyereket.

2017. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!