Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha a párom szexchatel egy kolléganőjével munka közben, de több nem történik közöttük?

Figyelt kérdés
A párom kezdeményezett... De tettlegesség nem történt...
2017. febr. 3. 11:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ti, hogyan álltok ehhez a kérdéshez.


A kapcsolatunk elején ez nem számított nálunk megcsalásnak, azóta eltelt 8 év és ma már házasok vagyunk. Ma már mindketten, megcsalásnak érezzük és nem tennék ilyet a másikkal.

2017. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is azzal jött, hogy ez tök ártatlan dolog, csak beszélgetnek, és nem akar tőle semmit.

Aztán három hónap múlva bejelentette, hogy válni akar, mert mást szeret.


Ne legyél naiv. Szerinted akar szexchatelni olyannal, aki nem jön be neki, és nem dugná meg szívesen? Vagy szerinted a csaj belemegy ebbe, ha a férjed iránt közömbös?

2017. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Annak szamit.
2017. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ezt én lelki megcsalásnak hívom.
2017. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig rosszul esett ha a párom mással szexchatelt. De én voltam a hülye aki meg is bocsátot folyamatosan, míg a végén félre nem ment.
2017. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez megcsalas kategoria lenne pont az agyban lezajlodo folyamatok miatt... akinek ilyenekre van ideje sot igenye ott valami nagyon nem koser...
2017. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nyilván nem, de nem tolerálnám.

MÉG nem történt semmi.

2017. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás igen.

F34

2017. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez egyrészt azért durva, mert nekem eszembe sem jutna ilyet csinálni, másrészt azért, mert olyanokat írt a lánynak, hogy ilyen lángolás még sosem volt neki és ilyet még senki nem váltott ki belőle... és ilyen kémia még soha... Rémisztő...
2017. febr. 3. 11:40
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint mikor egy fogyókúrázó nyalogatja a cukrászda kirakatát, ha büntetlenül tehetné azonnyomban betörné az üveget és két kézzel tömné magába a sütit.


Nem elfogadható magyarázat, hogy fizikai kapcsolat nem volt köztük.

2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!