Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal mostanában nem volt túl jó a kapcsolatunk, szakított velem, de már a következő nap vissza akarta könyörögni magát. Végül visszafogadtam, mert úgy láttam, tényleg helyre lehetne hozni, mert elszántnak tűnt. Sajnos megtudtam, hogy azalatt az idő alatt, amíg nem voltunk együtt, mással volt...

Ti hogy reagálnátok erre? Dobnátok?


2017. febr. 5. 19:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Szia! En szemely szerint nem fogadnam vissza. Tudod aki egyszer megteszi, az megfogja tenni maskor is..
2017. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a szakítás végleges. Akár a másik fél lépi meg, akár én.
2017. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Azért szakított hogy kapcsolaton kívül ő mással kefèljen.

Ez nálam egy kategória a megcsalással.

2017. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Tuti dobnám.
2017. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel meg Téged.
2017. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Juj de rafko! Egy napos szakitás mig félre-ur, hogy ne lehessen megcsalásnak venni. Hogy nekem miért nincsenek ilyen jo ötleteim? (Bár olyan bamba barátnöm sem volt aki az ilyet bevette volna.)
2017. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én se fogadnám vissza.
2017. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Szakított veled, csak hogy már 1 napon belül mást d*gjon, így "tiszta lelkiismerettel", mert hát papíron nem megcsalás - dehogynem.


Kidobott, és meg is csalt, gyakorlatilag egy napot sem várt. Röhej. :D majd jönne vissza hozzád.

Ha ennyire tartod az önbecsülésed, hogy ezt veled megjátszhatja, hát fogadd vissza. Én mondjuk nem tudnám, de nem vagyunk egyformák.

2017. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Máris új utakra lépett Mr. Kurafi? Azt hiszem, nem kérdés, hogy mit tegyél. :)
2017. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Félre értitek... nem egy napig voltunk külön, nem mentem hozzá vissza rögtön... Bár ez a tényeken nem változtat, én sem tudom ezt elfogadni, csak kíváncsi voltam mások véleményére, mint minden kétségbeesett ember...

A rosszmájú hozzászólónak meg: Ha ettől érzed magad férfinak, hogy még egyet belerúgsz abba aki amúgy is szarul van, hát gratulálok, csak azt sajnálom, hogy bármilyen barátnőd van. Akár "bamba", akár nem

2017. febr. 5. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!