Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Elèg bonyolult a helyzet.Röviden van egy párom aki szeret elfogadja,hogy van egy fiam.Ezt hittem,hogy elfogadja de ahogy telik az idő zavarja,hogy a gyerek apja sokat látogatja.Megakarta szabni,hogy mikor mennyit látogathatja.Emellett olyan szinten fèltékeny..El akar számoltatni mindenről..ùgy érzem nem működik ez köztünk de ő szeret imád(állìtása szerint).Nem vagyok boldog!várjam hogy megváltozik?vagy jòl érzem,hogy nem megy?
2016. jún. 16. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár ez a dolog engem is picit zavarna, de senkinek nincs joga megszabni hogy a gyerek mennyit találkozhat az apjával. Nyilván itt az a problémája, hogy ezzel így te is sokat találkozol vele, amit éppen ki lehet küszöbölni, hogy mondjuk nem hozzátok megy a gyerek apja, hanem elviszi valahová fagyizni vagy ilyesmi bár nem tudom hogy megy ez pontosan nálatok. Viszont ha az zavar, hogy ennyire féltékeny azzal nem hiszem hogy lehet bármit is kezdeni, ez nem olyan amiről egyről a kettőre leszokik az ember.
2016. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon anyás a fiam amellett hogy szereti az apját.Pròbáltam ellògni mikor nem figyel de nem jött be.A féltékenység nem zavarna annyira ha nem számoltatna el..mikor voltál boltba melyikbe mit vettél tételesen elsorolva..ki ìrt rád kivel beszéltél ki hìvott mit akart stb..az előző kapcsolata is erre ment rá..
2016. jún. 16. 12:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Okè érdeklődik ezek után..de ha vmire nem válaszolok vagy nem reagálok vmire elkezd balhézni..ha nem veszem fel épp a telòt mert nem érek rá akkor smst ìr akkor hìvja anyám..
2016. jún. 16. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló volt a helyzet,egy gyerekkel akartam új életet kezdeni.....Megismerkedtünk 1-évre rá összeházasodtunk,1-év múlva lett közös gyerek,nagyon rossz lett a házasságunk,talán a közös gyerek óta még szarabb volt minden.Én eljöttem a gyerekekkel tőle,bár így is próbálkozunk békülni,de kicsi esélyt látok rá.Egyszóval,hidd el ez csak rosszabb lesz tapasztalatból mondom:((
2016. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!