Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetséges az, hogy egy férfi mindig olyan nő mellett köt ki, akibe nem szerelmes, csak megvannak, akibe szerelmes, arról távolról vágyakozik?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek a lelki oka? Ha ki tud alakítani közös életet egy nővel, miközben végig másra gondol, aki viszonozza is, de őt ellöki magától, menekül, ott milyen lelki okok vezetnek idáig?
2017. febr. 5. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Fogadjunk, hogy te vagy az akire (szerinted) igazabol vagyik...
2017. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert: fel, rossz elmenyek, nem akar boldog lenni valami onostorozasi hulyeseg miatt, vagy megint csak... fel
2017. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az akibe szerelmes annak nem kell. A másikat meg pótléknak tartja
2017. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy létezik ilyen férfi. Nehogy bebeszélj, magadnak valamit :) gondolom te vagy a nő.
2017. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Túl magas piedesztálra emeli a kiszemelt hölgyet és emiatt nem tartja érdemesnek magát a kapcsolatra, illetve a másik magyarázat, hogy nem akar csalódni benne.

39F

2017. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem az hogy vmiért azt gondolja hogy nem fog tudni kialakitani egy közös életet azzal a nővel akibe eredetileg szerelmes meg nem hisz a kapcsolatban hogy működni fog !Ezért meg sem próbàlja !Vannak olyanok akik a biztosat nem adja fel a bizonytalanért !Nem kockàztat !Én nem várnék ilyen pasira hogy egyàltalàn mikor lessz bàtorsàga ott hagyni a nőt akit nem szeret !Lêpj tovàbb !
2017. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem meg az lehet a dologban hogy nem tudatosan teszi ezt hogy folyamatosan olyan nővel àll össze akibe nem szerelmes ! Így próbàl elfelejteni téged és inkàbb abban hisz hogy ez egyszer sikerülni fog neki !És beleszeret egy nőbe aki elfelejteti vele akibe koràbban szerelmes volt !
2017. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A probléma forrása:


a nőnek kell, hogy fel tudjon nézni a pasira. Másképp nem nagy eséllyel fog megmaradni a pasi mellett. Ez a legtöbb esetben szimplán annyit jelent, hogy a kapcsolatban a pasi néz ki jobban vagy valami másban 1-2 kategóriával jobb, mint a csaj.


És hát melyik pasi szeretne hozzá képest 1-2 kategóriával rosszabb csajjal lenni?


Ha teszem azt, hogy én egy átlagos pasi vagyok, akkor a legjobb eset az, hogy átlagos csajom lesz. De általánosságban az átlagos szintet alulról kapizsgálók, de azok is csak akkor, ha dolgozom értük. Járok utánuk, semmi sem hullik az ölembe ingyen.


És ez elég para, mert ha a csaj még az átlagos szintet sem éri el, akkor értelemszerüen nem is valami szép :(


És ezért vágyakozik az ember egy rendesen kinéző nőre. Pl akinek nem teljesen lapos a mellkasa, nincs látványosan elhizva és sorolhatnám.


Szerintem akik jóképü fiuk, és emiatt mindig csinos vékony fiatal lányok vannak velük, nekik nem igazán gyakran van ez az érzés, hogy jobb csaj kéne.


De az átlag pasiknál sokkal több a kiváltó ok :( Mert sokkal több szebb csaj van ahhoz képest, akivel jelenleg vannak :(


Megoldás: Nők adják lentebb az igényeiket

2017. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!