Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni hogy visszajöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni hogy visszajöjjön a régi érzelem, törődés egymással, stb?

Figyelt kérdés

Szakítás utáni szünet majd újrapróbálkozás.


Másfél évet voltunk együtt, most próbálnánk újra, úgymond folytatni. Én úgy néz ki hogy találtam magamnak egy másik lányt, csak sajnos nem Pesti, ez hosszútávon okozhat nehézséget, atekintetben hogy hol is fog ő dolgozni meg lakni, cirka 5- hónap mulva, mert mindjárt érettségizik.

De exemmel próbálnánk újra, mondja hogy szerelmet érez és szeret, viszont semmivel sem mutatja :\

Beszélni se tudunk már úgy igazán egymással kamerán keresztül (nem élünk együtt) mert mindig mondja hogy nincs téma, nincs miről beszélni, nem történt semmi érdekes, lényeges. Persze benne van a pakliban, hogy azért fogja magát vissza, mert a másik lány képben van (csak beszélőviszonyban vagyok vele) de ha nem lenne se hiszem hogy bármi nagy változás történne.

Mit lehet tenni?


2017. febr. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Keruljetek a weben valo kommunikalast igy a ritkabb de egyutt toltott ido intenzivebb lesz.

Masreszt neten masok az emberek mint eloben.

Nekem van olyan ismsrosom akivel neten folyton osszeveszek de a valo eletben soha. Ez kezdett rosszat tenni koztunk de felismerve ezt nem kommunikalunk neten egymassal mert nem ertjuk ugy egymast :D eloben fiatalok! Eloben! ;)

2017. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ezt minek?

Ő legalább azt mondja, hogy szerelmet érez, te meg fűzöd a másik lányt.

ha nincs miről beélnetek, másfél közös év után.... hát annak annyi, egyébként is.

2017. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!