Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy nem vagyok fent facebookon?

Figyelt kérdés

Párom facebook függő. Mobilnete van, ezáltal még akkoris felmegy, ha pisilnie kell.

Én ezzel szemben utálom, és kb. csak miatta használom, nekem nincs is mobilnetem.

A párom tanórákon előszeretettel van fent. Számtalanszor mondtam, hogy FIGYELJEN órán, majd szünetben nyomkodhatja, de szerinte ő nincs is fent(kipróbáltam, írtam neki és válaszolt:D)

Most külföldre ment egy hétre, családdal, és előszeretettel piszkál, hogy én nem is írok neki. Mivel ingyen hívhat, megmondtam, hogy bármikor elér TELEFONON, de ne várja el, hogy én ott nyomkodom majd ezt a facebookot.

De hogy én bármikor írhatnék neki.

Őszintén nem szoktam. Reggel felmegyek, válaszolok a jó reggelt kedveskedő üzenetére, este meg beszélünk egy órát, azt is vontatva, mivel rühellem a netes beszélgetést, ő viszont egyre jobban zikál.

Hogyan értethetném meg fele kultúrált felnőtt módjára, hogy a kapcsolatunk nem a messengeres beszélgetés alapján működik?

Régen is ennyire "kocka" volt, de amióta elkezdődött az iskola, megbolondul, és 0-24-ben azt mondogatja, hogy dehát ő írt nekem facebookon, ő írt nekem facebookon.

21 évesek vagyunk, Ő a férfi, én a nő.

Utóiratnak azt írnám, hogy ma azzal nyaggatott, hogy külföldön(mert vannak ott ismerősei még) ind kapnak a abrátnőiktől képeket, én meg nem küldök.


2017. febr. 6. 11:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiatalok körében valami hatalmas baj van a kommunikációval, de remélem, hogy ez inkább javulni fog, mintsem romlani.
2017. febr. 6. 11:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból beszélek. Túl azon, hogy láttam már családokat széthullani alkoholfüggőség miatt, volt már dolgom internetfüggő barátnővel is, Farmerama-függővel, drogfüggővel, és bár erre most lehet, hogy lepontoztok, de végső soron hasonló dolog, fanatikus hívő barátnővel is.

Az első egy-két esetben próbáltam nagyon toleráns lenni, de rájöttem: ahol valami más dolog nagyságrendekkel fontosabb, mint én, annak a kapcsolatnak nincs jövője. Kár szépíteni.

2017. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyenben volt részed, de legalább így már tudod, mit kell cselekedni.

Én is voltam közel már a "videójáték" függőséghez, mai napig ha megkapok egy új videójátékot 21 éves lány létemre alig tudom letenni, de sose volt fontosabb, mint a kapcsolataim, sőt.

Nem esett nehezemre felállni és elindulni.

Sajnos lelkileg ott már nagyobb baj van velük, és a páromnak se volt könnyű gyerekkora, de hát már felnőtt férfi.

2017. febr. 6. 11:47
 14/15 anonim ***** válasza:
#12-es válaszolóval tökéletesen egyetértek. Bármilyen függőség tönkreteszi a kapcsolatokat.
2017. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ebben mind egyetértünk.

Ha nem hajlandó az illető az együttműködésre, akkor sajnos nem lehet mit tenni.

2017. febr. 6. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!