Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom megkérni a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom megkérni a páromat, hogy ne legyen fent facebookon?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy mindenféle csajokat nézeget ott, olyanokat is akiket ismerek és időről időre nézegeti őket, tudom, hogy bejönnek neki. Nagyon bosszantó. Megkérhetem, hogy törölje magát arról a szarrról????
2013. máj. 8. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nincs!
2013. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem,viszont azt igen hogy ha már kapcsolatban vagytok akkor csináljon úgy, és legyen rád tekintettel.
2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az utcára se engedd ki többet.
2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
ha megkérnél kidobnálak mint macskát szarni.
2013. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
már csak azért is, mert én két éve miatta töröltem magam, mert megkért rá...
2013. máj. 8. 13:50
 6/27 anonim ***** válasza:

Törd el a lábait és onnatól fogva csak etetned kell, viszont aggódnod nem. Valószínüleg a géphez is hamarabb odérsz, mert már csak kúszni tud a földön és törölheted a FB-ről.

Istenem....

2013. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Elég nagy hiba lenne. Ő nem a házi állatod hogy megtilts neki dolgokat. Az én barátom is nézeget nőket FB-n, de még az utcán is. DE CSAK nézegeti biztos nem csalna meg. És mivan ha bejönnek neki? Nekem is bejön egy csomó srác mégse lennék képes megcsalni a párom mert szeretem. Azt ne mond hogy te egyszer sem csináltál ilyesmit.
2013. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13:51-es vok: Hát ha ő is megkért téged akkor illene hogy ő is megtegye... :S
2013. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
miután megkért, hogy ne csináljak ilyet és töröljem magam, megtettem.. kár volt..
2013. máj. 8. 13:52
 10/27 anonim ***** válasza:
miért kért meg, hogy töröld magad FBról? Amúgy ninc jogod ilyenre kérni. Abban meg szerintem sincs semmi, hogy megnézegeti a képeiket. Én is megnézegetem mások(nők, férfiak) adatlapját, vagy új képeit. Akkor lenne furcsa, hogy írogatna is nekik
2013. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!