Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesitene egy nagyon érzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesitene egy nagyon érzékeny barátnő, vagy szeretnéd?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eléggé érzékeny lányka vagyok.

Nagyon tudom imádni a párom, számomra ő az első és családcentrikus vagyok, nekem az okoz boldogságot ha lehet egy boldog szeretteljes családom. Szóval nagyon tudok szeretni, de pont ennyire érzékeny is vagyok.

Mindig boldoggá akarom őt tenni, kedvében járok, finomakat készitek, imádok szeretkezni, az állatokat is, szeretek kirándulni. Szóval szórakozni is a párommal, de elvárom, hogy tiszteljenek és teljesnek érzem az életem, ha viszont szeretnek, akiket szeretek.

Ám nagyon hamar eltudom sirni magam, ha valami pici dolog is bánt, rögtön s-be áll a szám és pityergek. Persze nem hisztis kisgyerek módjára, de nagyon hamar elő tud jönni rajtam. Nagyon szentimentális vagyok, szerintetek ez hosszútávon zavarhatja majd a párom?

Csak úgy eszembe jutott ez a kérdés, még nem monta sosem, hogy zavarná, de egy idő után zavaró lehetek?:(

20L


2017. febr. 6. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Én ilyet keresek, csak kevesen vagytok, akik meg is nyíltok valamennyire beszélgetés közben. Hiába vagyok kos, nem szeretek falakat törni. :)


22/F

2017. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok,ugyanilyen erzekeny,mindig volt parom es soha egyik sem bantott emiatt,volt aki patyolgatott,mas nevetett rajta (nem kinevetett), de egyiket sem zavarta kulonosebben. (nalam hormonalis eredetu)
2017. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
engem zavarna, ha minden apróságon is elsírná magát. nekem az a hiszti kategória sajnos. ha van oka rá, akkor megértem, vigasztalom, de ne legyen már ez állandóan. ennél erősebb nőket szeretek. és szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy mennyire nyílik meg valaki...
2017. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom a személyiségtípusod, így esélytelen normális véleményt írni.

A párodét sem tudom... Innentől kezdve értelmetlen a kérdésed.

2017. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te, kérdező. A párom nagyon szeret, de tudom, hogy néha kicsit "sok vagyok" neki
2017. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából nem tudom, hogy mi az oka, lehet nálam is hormonális eredetü. Vannak napok, mikor feltünően nagyon vidám vagyok, és mensi előtti héten pedig kész káosz. Hova kell mennem, hogy kideritsem mi okból lehet ez?

2017. febr. 6. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Endokrinologia,egy db vervetelbol kiderul. Hormondoki vagy a nogyogyaszod is ki tudja irni.
2017. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapjáraton ilyen vagyok én is. Iszonyatosan érzékeny vagyok a környezetemre.

Nem hisztiből sírok, hanem empátiából és a kettő nem ugyanaz.

Nekem sem volt gond soha az ismerkedés. Senkitől nem vártam el, hogy pátyolgasson, sőt, nem is nagyon szeretem, ha olyankor hozzám szólnak, mert tudom, hogy úgysem segítene.

A férjem megtanulta kezelni ezt a tulajdonságom és miután megértette (és nem fél/aggódik, hogy gond van), azóta meg is szerette. Jókat mosolyog rajtam, hogy miken sírom el magam. :)

2017. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vonzó számomra, szóval a válaszom: szeretném.
2017. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon biztosan zavarna valamennyire, de ha szeretem, akkor a "hibáit" is szeretem, megtanulnám kezelni az ilyen helyzeteket.
2017. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!