Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan férfi?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak szeretnék tanácsot adni. Kicsit összejöttek a dolgok körülötte magánélet és munka terén is.

Párkapcsolatban él még, ami valószínűleg a végét járja. Elmondása szerint semmi nem köti hozzá érzelmileg és testileg sem. Ezt látom én is.

Van egy hölgy pár hónapja ismerkedtek meg általam, minden szép és jó volt köztük, úgy tűnt jól érzik együtt egymást. Pár hete viszont bizonytalan, nem tudja mi lenne a jó számára. Egy komoly kapcsolatba belekezdeni vagy élje az életét? Családot is szeretne lassan. Ő 39 éves. Gyerekkori barátom, szeretnék segíteni neki. De magam is tanácstalan vagyok. A jelenlegi kapcsolatát szeretné mindenképp lezárni, van egy férfi a “ex párjának” is az életében. Ti mit tanácsolnátok neki?


2017. febr. 6. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem lehet objektív tanácsot adni. A komoly kapcsolat nem attól lesz komoly, hogy elhatározzák, hanem ahhoz kell egyfajta érzelmi érettség is. Ha benne nincs meg, akkor a fején is pöröghet, akkor sem lesz komoly kapcsolata. Ha azonban képes és alkalmas rá, akkor úgyis kialakul idővel. Zárja le a jelenlegi kapcsolatát, aztán majd úgyis alakulnak a dolgok maguktól is.
2017. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit labilis érzelmileg, és nem tudom már mit tanácsoljak neki. Komoly kapcsolatot szeretne is meg nem is.. Én is azt mondtam, hogy jobb lenne mielőbb lezárni a régi kapcsolatát aztán majd alakul csak nem szabad negatívan hozzáállni a dolgokhoz.
2017. febr. 6. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha labilis érzelmileg, akkor egy jó pszichológust ajánlanék neki. Utána egészen más minőségű kapcsolata lehetne.
2017. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!