Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy gazdag, jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy gazdag, jóképű férfi ennyire zárkózott, bizonytalan, boldogtalan?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit, aki elég jó adottságokkal rendelkezik. Azt hinné az ember, hogy a szokásos nagyképű, flegma, bunkó, eleinte én is azt hittem, de ahogy egyre jobban megismertem, kiderült, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek látszik, nagyon jó ember, nagyon érzékeny, bizonytalan és boldogtalan, az okát azonban még nem sikerült megfejtenem.
2016. szept. 21. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem megy vele senki játszani a BDSM szobájába soha. :(
2016. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ismerek hasonló srácot, nála az az oka, hogy több nőről is kiderült, hogy csak a pénze érdekli, az érzelmei nem. Viszont ő elég rendesen beléjük zúgott. Egy-két ilyen csalódás után már elég óvatos.

Amúgy a barátkozással is ez a helyzet, sokan csak érdekből keresik a társaságát. Őket igyekszik hamar kiselejtezni, de aki bizonyít, azért ő is tűzön-vízen átmegy.


A boldogtalanságnak pedig számtalan oka lehet, ami nem függ össze a külsővel vagy a pénzzel. Elég, ha egy területen nem jön össze semmi, ami pedig számára fontosabb lenne, mint a helyes arc.

2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magadról írsz 2-es? Mert úgy hangzott.
2016. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mr Darcy személyesen? :P
2016. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet, nem tudhatod,amíg nem ismered meg kicsit jobban. Sajnos én is ismertem ilyet... Ő a múltbéli rossz tapasztalatai miatt lett olyan,amilyen...
2016. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező én is ilyen pasi vagyok!!!
2016. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne boldogtalan? A vagyon és a külső nem szavatolja a boldogságot és biztonságot, sőt.
2016. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket sokszor csak kihasználják és azért.
2016. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Drogozik.
2016. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nikol2323 válasza:
Beszélgess vele minél többet és meglátod egy idő után meg fog nyílni Neked.
2016. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!