Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak fent vannak a bejegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak fent vannak a bejegyzései exével. Normális ha ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nem élem facebookon az életem, ezért nekem nincs is fent semmi ilyesmi. Közös dolgunk sincs még fent, bár elég friss is a kapcsolatunk. (Pár hónap) Az exével való szívek, szeretlekek viszont láthatóak a profilján. Csúnya dolog lenne megkérni,hogy takarítsa le? Szerintem nem jelent neki semmit, csak szimplán elfelejtette, de engem zavar kicsit.

2017. febr. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Le lehet pontozni,de engem is zavarna.
2017. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Engem is zavarna, és szólnék neki, hogy ez nem igazán jön be...


Szerintem mond meg neki nyugodtan, hogy téged ez zavar...

2017. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Nekem is vannak kint kozos dolgok az exemmel. Mondjuk nem ilyen igy meg ugy szeretlek, ilyenek anno se voltak kint. Egyszer nagyon visszatekertem a parom fb-jan, azt hiszem neki is volt kint 1-2 poszt, de o szerintem torolte a nagyjat.
2017. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez számít, ami nem baj, akkor nyugodtan szólj a párodnak, és ha igazán szeret téged, akkor valószínűleg megérti. A szíveket, szeretlekeket, hogyha semmilyen egyéb személyes emlék, pl fotó valami egyéb haveri találkozóról, amin az ex is ott volt, szóval, hogyha ilyen nincs rajta, csak a szívek, meg szeretlekek, szerintem azokat simán el lehet tüntetni.
2017. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is van fenn ilyen bejegyzése, na de az mondjuk vagy 6 éves. Egyszer végigpörgettem az adatlapját, még nagyon régen, hát akkor valamennyire engem is zavart, meg ő is mondta hogy a közös képet (ami amúgy csak egy süti amit közösen csináltak vagy mi) letörölheti ha akarom, de azért egy sütis kép még engem se zavar :D de amúgy ha a második exével lennének ilyen bejegyzések, akivel előttem egy évvel szakított, az ugye már nem olyan régi, lehetséges hogy engem is zavarna. Viszont abba is bele kell gondolni, hogy te letörölnéd a közös dolgokat ha esetleg szétmennétek? Ezek is emlékek végülis. Én szerintem nem foglalkoznék ezzel, mert rengeteg kép meg bejegyzés van fent, és ha szakitanánk se úgy gondolnék rá, mint rossz emlékekre. De ha téged zavar akkor persze kérd meg, amúgy szerintem csak elfelejtette, vagy őt nem érdekli mert az már a múlt.
2017. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is fenn vannak, és? Az ex már csak ex, nagyon nem érdekelnek a két éves bejegyzéseink.

A párommal azota vannak ujak... sok...

2017. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!