Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom családja nem fogad el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom családja nem fogad el, nem hívnak meg karácsonykor se. Működhet így hosszútávon?

Figyelt kérdés

Párom családja nem fogad el, mert én nem gazdag családból származom, párom viszont igen.

Köszönésen kívül más nem történik, meg se kérdezik, hogy vagyok stb ha összefutunk. Eleinte próbáltam kezdeményezni, de elég elutasítóak voltak. Páromnak hiába mondom, hogy zavar, ő nem mondja a családjának.

Természetesen egy családi rendezvényre se vagyok meghívva. Karácsonykor ő is a családjánál, én is az én családomnál.

Úgy érzem hiába szeretem a párom, ez annyira fusztrál, hogy veszekszünk ezen, és így a kapcsolatunk is elég válságos időszakban van ilyenkor az ünnepekkor. :(

Hosszú távon mehet ez így? Nem szívesen hagynám el a párom, de ez nekem borzalmas. :(

Mit tehetnék?


2016. dec. 17. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem a családjával vagy együtt! Nem vagy rászorulva a szeretetükre. Ha nem fogadnak el téged, az az ő bajuk. Ő haza megy, meg te is. Utána minden megy tovább.

Ezen nem kell veszekedni, mert hiába szólna otthon, hogy márpedig téged el kell fogadniuk, még nem fognak kedvelni. Kit érdekel hogy mit gondol a családja?


Az számít, hogy ti jól meg legyetek. :)


30/F

2016. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idosek vagytok?

Egyutt eltek?

Ha igen, akkor gondolom szenteste ugyis egyutt lesztek aztan mindenki megy a csaladjahoz. Legalabb egy nappal hamarabb vegeztek...

2016. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a szülei szimplán csak ilyen tartózkodó természetűek? Mert az enyémek pl. ilyenek, de ez nem jelenti azt, hogy ne kedvelnék a páromat. Egyszerűen nem azok a nagy beszélgetős típusúak.

Nem hívják a páromat sosem, de ha én jelzem, hogy szeretném, ha eljönne, akkor szeretettel várják, sosem néznek rossz szemmel.

A párodnak kéne érezni, hogy valóban nem kedvelnek téged a szülei, vagy egyszerűen csak ilyenek. És ha ilyenek, akkor az "ellentéteket" is neki illene elsimítani.

2016. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En se szeretek paromekhoz menni hasonlo okok miatt,bar egy evben egyszer megeroltetem magam.Igaz nem mondjak ki ok sem,de erezheto kis feszultseg.Persze mi mar hazasok vagyunk es nagyon regota egyutt. Nem irtad konkreta min veszekedtek,v is parod hogy reagalja le ezt az egeszet. Nalunk pl o kiall mellettem barmi van es ezt csaladja nagyon jol tudja. Elejeben kicsit mint ha azon is meaterkedtek volna,h szakitsunk de belattak nincs ertelme. Azert nem artana elbeszelgetni paroddal is, hogy oszinten neki mi a velemenye errol de nem veszekedni.Ja meg annyit rolam,h ferjem csaladja soha nem fogadott el senkit reggebben,szoval nem csak engem ezt o is mondta es masok is. En nem szakitom el csaladjatol bosszubol mert ez is hulyeseg.Ha vmi van en is mondom neki hogy hivja fel oket,v latogasson haza.Megbizom benne mert mar bizonyitott sokszor es nem is mernek neki egy rossz szot se mondani rolam. Ez mar igy van es lesz,majd nekunk is lesz csalad.En is veszekedtem miattuk vele elejeben sokat de halaegnek sikerult megtalalni az aranykozeputat.
2016. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkornem add fel próbàlkozz és majd előbb itóbb feladjàk beengednek maguk közé!Hivd el gyakrabban a pàrodat rendezz te bulit vagy vacsorat hivd meg a szüleit is és majd idővel elfogadjàk !
2016. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha anyagiak miatt nem kedvelnek, akkor minél előbb szétmentek, annál előbb elfelejted.

Ahol a pénz beszél, ott az emberek nem változnak.

2016. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék haza a "családomhoz" ha a barátnőm nem jöhetne. Meg amúgyis, neki már te vagy a családja (még ha nem is vagytok házasok). Erre miért nem gondol senki. A rokonok csak szívják az ember vérét.
2016. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"ő is a családjánál, én is az én családomnál. " - hát ez nem egy párkapcsolat, nem is lesz az.

Az egyik lányom is így volt valami pasijával, őt másért nem fogadták el. Mondtam neki, hogy már ezért ki kéne rúgnia a _csába....

Miféle óvodás tempó ez? :O

Aztán csak szakítottak.

2016. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én utálok hozzájuk menni, állandóan rajtunk gúnyolódnak. Már előre gyomoridegem van a karácsonytól. Mert ugye nem illik visszaszólni, pláne ilyen szép ünnepen.
2016. dec. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt. Együtt is élünk egy ideje. Ő nem érzi, hogy ez probléma lenne. A részéről nekem úgy tűnik, hogy neki ez rendben van...:(

Én nem érzem azt, hogy ennyi idő után egy párkapcsolatban külön kellene tölteni a karácsonyt...

2016. dec. 20. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!