Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja egyfolytában megtudni a születési dátumomat?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőmmel elég jóban vagyunk, mondhatni szoktunk flörtölni, eléggé összejövősnek tűnik a dolog. De már vagy 3-szor megkérdezte, hogy mikor születtem, először hülyéskedés közben és én ezért nem mondtam el, másodszor már gyanút fogtam és azért, harmadszor már szimplán idegesített hogy mi van és elküldtem melegebb éghajlatra.


Ilyen volt már valakinek? Tudja, hogy melyik évben születtem, akkor mit érdekli ennyire a pontos dátum? 28/f


2017. febr. 7. 16:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ezért elküldted???

Lehet csak föl akart volna köszönteni...

2017. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Női aggyal belegondolva, szerintem a horoszkópod érdekli, hogy tudja nyomkodni az asztronetet, mikor épp a leendő gyerekeiteket tervezgeti.

24L

2017. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarja nézni a csillagjegyed, hogy összeilletek-e. :DD
2017. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Vagy ha nem retardalt, akkor szimplan erdekli a szulinapod, hogy tudjon valami aprosaggal keszulni.
2017. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma azzal, hogy meg mondod neki, hogy mikor születtél? Máshogy nem fogja meg tudni, csak ha ki nyitod a szád. Én is megkérdeztem már egy szimpatikus lánytól, hogy mikor született, összejöttünk és meg is leptem egy ajándékkal. Nem kell ebbe semmi horrorisztikusat belelátni.


24F

2017. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Úristen...hát nagyon remélem, hogy csak adni akar valamit, mert ha ilyen ezo-mezo típus akkor sürgősen felejtős...eszembe se jutott ez a horoszkóp opció :O
2017. febr. 7. 16:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
tini kategória?
2017. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
Párom (férfi) minden ismerőséről tudni akarja, hogy milyen jegyű és aszcendensű. Tényleg számon tartja, még azokról is, akik csak távoli ismerősök. Engem meg szokott lepni, hogy milyen emberekről tudja a csillagjegyüket. Szóval szerintem nem kell ebből messzemenő következtetés levonni (hogy akarna bármit is). Lehet, hogy a kolléganőd is mindenkiről számon tartja.
2017. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

csak tudod én egy ökör viselkedésnek tartom, hogy az alapján tesz ide vagy oda embereket, hogy milyen csillagjegy, holott az égvilágon semmit nem jelent - ha megnézed a napi horoszkópot, bármelyiket elolvasod találsz benne magadra illőt. teszem azt: nagy pénzügyi változások előtt állsz - mit jelent az, hogy "nagy"? mekkora? veszek egy új hűtőt, vagy csődbe megy a cégem?

Aki ilyesmikben hisz az csak alacsony IQ-jú ember lehet

2017. febr. 7. 16:47
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akart lepni vmivel a szülinapodon. De jobban is járt, h lekoptattad, nem vagy vmi kultúrált
2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!