Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen egy 29 éves ferfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen egy 29 éves ferfival? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerintetek működhet?

Neki már van gyereke.

Szóval attól nem kell félnem hogy gyereket akar majd.


Viszont azt észrevettem hogy fel hogy otthagynám később mikor már nem lesz ilyen fiatal én meg fiatal leszek még.


2017. febr. 7. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképpen nem működhet. Te gyerek vagy hozzá és kész.
2017. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Kedves (naiv) elgondolás, de elsődlegesen nem a gyereket fogja kívánni tőled, hanem a hamvas puncit.
2017. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%

Most te komolyan a gyereken aggódsz? :D Csak meg akar dugni.

Persze, hogy szívesen leáll egy hamvas fiatal csajszival, egyrészt mert hamvas vagy és fiatal, másrészt pedig mert az ilyen tizenéves csajokat olyan gyönyörűen meg lehet még vezetni, hogy ihaj...Tudják ők ezt nagyon jól. Egy huszonévei végén járó nő már átlátna a szitán.

2017. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv. Csak nem egyből azt gondolom hogy csak megakar dugni.

Amúgy meg egy 18 éves is ugyanúgy megakar dugni mint egy 29 éves. :D

Nem aggódom a gyereken csak ilyenkor mindenkinek az jut először az eszébe hogy 29 évesen már családot akar.


Amúgy ha naiv lennék és buta október végétől már rég lefektetett volna.

2017. febr. 7. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ja de ha vársz fél évet azzal, hogy hagyod, hogy megfektessen, akkor már okos vagy?

Az esetek 90%-ában nem működhet. Eltérő élethelyzetben vagytok, más kihívások elé néztek az életben.

De próbáld meg ha szeretnéd, aztán majd kiderül.

2017. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jogos, csakhogy te az egész történet ismeretében nyilatkozol. Itt csak arra tudnak reagálni amit te megosztasz másokkal, és arra a 3-4 mondatra reagálnak amit kiírtál, annak fényében fogalmaznak meg gondolatokat.
2017. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Tök vicces, hogy amikor hasonló kérdést láttam csak 19 éves lány 31 éves férfi, ott már inkább biztató kommentek voltak, csomóan írták hogy köztük és a párjuk közt is ennyi meg még több a különbség és milyen jól megvannak, valaki egyenesen azt írta, hogy a kb 10 év az ideális, itt meg mindenki ellene van..tényleg ennyit számítana 2 év? Mondjuk ebben a korban tényleg sokat számít 2 év, de ennek ellenére nem gondolom, hogy teljesen esélytelen lenne egy ugyanolyan korkülönbség miatta. Nagyban függ a felektől. Te hogy képzeled el a jövőd, ő hogy képzeli el a jövőjét. Ha például ő max 2 év múlva már örülne, ha vele laknál és háziasszonykodnál otthon, stb de te 19 évesen még biztosan nem szeretnéd ezt, hanem tovább szeretnél tanulni, meg bulizni szeretnél, stb akkor nem túl jó ötlet. Amúgy azt csak mellékesen teszem hozzá, hogy attól még mert van már gyereke az nem jelenti azt, hogy tőled soha nem akar majd:D
2017. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő életem szerelme.

Én nem gondoltam volna hogy valaha is ilyen lesz velem.

2017. febr. 7. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
17 vagy jövőre valószínű egyetemre mész, a kapcsolatok 70%-át gallyra teszi ez az új közeg, főleg ha távol lesztek egymástól, és csak mondjuk hetente taliztok. Tehát nagy rá az esély, hogy szétmentek. 30 környékén már Komoly kapcsolatot keresnek az emberek, ő valószínű már kiélte magát, főleg hogy gyereke is van. Te még csak most kezded igazán a bulizós korszakodat, nem hinném, hogy elköteleznéd magadat mellette. Na nemis az a lényeg, hanem az hogy neki nem hiszem,hogy ilyen tingli-tangli futó kapcsolatokra lenne szüksége. Persze lehet, hogy szerelem van meg ilyenek ,de az észérvek a kapcsolat ellen szólnak.
2017. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!