Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem akar mert magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar mert magasabb vagyok nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves, 176cm-s lány vagyok. A párom, vagyis nem tudom inkább, hogy nevezzem egy 168cm-s férfi. Részemről szerelem volt első látásra, imádom őt úgy ahogy van, ráadásul remek ember.

De ott a de.

Egyszerűen nem akarja elfogadni, hogy magasabb vagyok nála, és rendkívűl zavarja. Múltkoriban összevesztünk azon, hogy én szerettem voln a kezét foni az utcán, ő meg az enyém nem, mondván, hogy úgy nézne ki mintha az anyja lennék. Mit tegyek hogy túl lépjen ezen?

Múltkor már azt mondta annyira irritálja ez az egész, hogy inkább elgondolkozik azon, hogy biztos szüksgée van e így erre. Én nagyon megszerettem és csak tudok tenni valamit.


Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 9. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem igazán tudsz mit tenni. Vagy elfogadja,vagy nem. Mondjuk én nem értem,mert nem ő az egyetlen akinek magasabb a bnője, na meg nem te vagy magas, hanem ő alacsony. Nekem is volt már tőlem kisebb fiúm,mi elvoltunk. L.
2017. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2017. febr. 9. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Én még büszke is lennék rá, ha magasabb nőm lenne.

Szóval nem értem mi gondja van ezzel:)

2017. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már néhány centi közétek álljon. És emiatt a srác már a szakításon is elgondolkodott? Jézusom. Ez csak egy külső megjelenésbeli dolog, nem állhat egy szerelem útjába. A baj azzal van, hogy a párod(?) mintha nem akarna felvállalni, és ez elég nagy gond, nekem pl. már az abszurdum határát súrolja. Nem tök mindegy, hogy mit gondol rólatok az utca embere? Tenni kell rá magasról, és boldognak lenni, ennyi.
2017. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ezt hogyan értessem meg vele? Annyira furán kezeli az egészet. :(


Köszi a válaszokat!

2017. febr. 9. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem biztos, hogy bármit is tudsz kezdeni a dologgal. Én is 176 centi vagyok és csak is 160-165 centis nővel érzem jól magam. Nem csak utcán, az ágyban is zavaró nekem egy 170 centis nő. Hiába volt minden jó, nagyon ki jöttünk mindenbe egymással, magassága végett a szex sem volt soha az igazi. Hagytuk egymást fél év után, mert csak szenvedés lett volna.
2017. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ennyire befolyásolná a szexális életet pár centi? Viszont gondolom az érzelmek őszinték, akkor ez mindegy is.


Köszönöm utolsó neked is a válaszod!

2017. febr. 9. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy inkabb oruljon, hogy van noje, mert 168 centisen nehezen talal majd ujat :D
2017. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ő emiatt kidobna, akkor nem szeret téged.

Úgyhogy nem kell sajnálni.

2017. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Súlyos eset, talán egy agyturkász....

az én párom is magasabb - vagy hosszabb - még nem tűnt fel, hogy bármelyikünknél problémát jelentett volna.

Bár, ha jobban belegondolok én is ismerek olyan falukat, ahol ez kulcskérdés - ha ilyesmi helyről származik, akkor reménytelen a dolog.

2017. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!