Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi teret adtok egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi teret adtok egymásnak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat elején az újdonság hatása miatt normális, ha mindkét fél folyton együtt tölti minden percét és elválaszthatatlanok.


De egy idő után; normális egy párkapcsolatban, ha az nem töltik minden egyes percét egymással? Pl, amikor néha külön töltenek pár napot - nem szakításból, csak az egyik fél pl hazalátogat egyedül vagy a másik fél egyedül / haverjaival utazik el?


Csak azért, mert volt pl egy jó barátnőm, akárhova mentünk, mindig jött a párja is, de én pl sokszor nem vittem el a páromat, ha barátnőimmel találkoztam (és mindkét esetben olyanról beszélek, amikor 1 vagy 2 barátnőmmel találkoztam, nem olyanról, amikor nagyobb buli volt)- sőt, néha volt, hogy 1-2 napot egyedül, nélküle szerettem volna eltölteni, mert eleve beforduló ember vagyok, így néha jól esik a magány.


Mennyi teret adtok egymásnak egy kapcsolatban - van, hogy jól esik külön lenni egy kis ideig vagy minden pillanatot megragadtok, amikor együtt lehettek a párotokkal?


26/L



#magány #pár #téradás
2017. febr. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom, nem is akarok. Ragaszkodó típus vagyok egyébként, nincsenek barátaim, szóval nekem olyan lenne a külön lét, mint ha kést döfnének a mellkasomba, hogy nem akar velem lenni. Kihagyom.
2017. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleinte sem voltunk együtt minden nap, mondhatni szomszédok voltunk, de volt hogy suli miatt egy hétig se láttuk egymást. Összeköltöztünk, azóta kb csak az éjszakát töltjük együtt, van hogy egyikünk kimegy este haverokkal, kollégákkal egyedül, és csak későn jövünk, néha kettesben megyünk. A szabadnapjainkat meg öszehangoljuk, hogy együtt is legyünk, szóval elég kiegyensúlyozott a kapcsolat. 23F
2017. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feljössz hozzám, kérek tőled körömlakkot és mindennek a mértani közepére húzunk egy vonalat .D.

Ha már együtt élünk akkor nem gáz az 1-2 nap magány, ha nincs belőle rendszer.

30/f

2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyi teret a másik igényel.
2017. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy a két fél erről nagyon egyformán gondolkodik és mindkettőnek ugyanaz a jó. Nekem a párom a legfontosabb, akit szeretek, utána jönnek a többiek; az exemnek én voltam az utolsó a sorban, igy nyilván ebből számtalan probléma adódott majd szakítás. A mostani páromnak szintén én vagyok az első a sorban, mindig úgy szervez max külön programot, ha esetleg dolgozik, mert a szabadidőt együtt akarja tölteni velem. EGyéb külön programja nincsen, már rávenni sem tudnám, mert nem érzi jól magát, nincs akivel megossza az élményt. Igy mi most tökéletesen passzolunk. Nincs igényünk "privát szférára" (ami nem azt jelenti, hogy én nem megyek bnőzni vagy ő nem megy el ha úgy adódik)...
2017. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetese nem. Munka után kell a kikapcsolódás - vagy legalábbis este valamikor -, ilyenkor ő játszik, én olvasgatok.

Hetente-kéthetente egy szabad este, mikor ő elmegy a kollégákkal (de kilencnél tovább ált. nem marad), én meg vagy otthon maradok filmezni, vagy barátnőimmel beszélgetek.


De ez így tök megfelel mindkettőnknek, egyébként meg sokat vagyunk együtt, meg bújunk. :)

2017. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is volt ilen barátnőm, már megőrültem, hogy a farka is jön vele - slussz, hogy utáltam a srcáot, mert bántotta a barátnőmet.

Persze úgy beszélni sem lehet, meg semmi, szóval rászoktam a netes beszélgetésre vele, ott legalább volt félóránk külön.

Nevetséges.

2017. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 nap külön is belefér.
2017. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!