Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok egymásnak hazudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok egymásnak hazudni, párkapcsolatban élők?

Figyelt kérdés

Akár kis, akár nagy dologban.

Példát is mondanátok?


És pl. olyanban, hogy nem is ott voltál, amit mondtál a párodnak?


2015. aug. 13. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
5 éve vagyunk együtt,nem szokunk hazudni egymásnak,felesleges,abba meg pláne nem,hogy mikor hová megyek vagy éppen ő.
2015. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És szerinted, ha ilyen esetben bejön egy hazugság, az már komoly?

Szeretheti az a fél a másikat, aki hazudik?

2015. aug. 13. 09:04
 3/16 Költőnő? ***** válasza:
91%
sztem is jobb elkerülni akár az apró, akár a nagyobb hazugságokat
2015. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak fullentes pl.ha ajandekot veszek neki, es kerdezoskodik merre voltam, mit csinaltam. Altalaban erre sincs szukseg mert igazabol nem hazudok, elmondom mit csinaltam, csak nem teszem hozza hogy mashol is jartam. :)
2015. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen igen. Miért, van olyan, aki MINDIG igazat mondd? :-)
2015. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Én még nem hazudtam neki, és szerintem ő sem nekem. Olyasmiben meg pláne nem szoktam, hogy hova megyek és kivel, ha rákérdez. Nem szoktam én sem elszámoltatni őt, ő sem engem, de ha kérdez, őszinte vagyok. Ajándék kapcsán sem szoktam hazudni, annyit mondok, hogy "titkos dolgot teszek". ÉS akkor csak mosolyog, mert tudja, hogy a közelgő ünnepek miatt mondom. Nem szoktunk hazudozni, nincs rá szükség, mert nem korlátozzuk egymást. Miért hazudnál, ha lehetsz őszinte is, nem?


Én nem szeretem a hazugságokat, nem is toleráltam soha a kapcsolataimban. Nem szeretem, ha hülyének néznek.

2015. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egy jó kapcsolat aklapja az őszinteség.
2015. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Én sem szeretek hazudni, de szerintem néha elkerülhetetlen... jelenleg 3 ok jut eszembe: az egyik, ha szégyenlem az igazságot, a másik, ha azzal valaki harmadik félt védek, a harmadik, ha nem akarom megbántani az igazsággal.
2015. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.. még annyi, hogy hallottam egyszer férfiismerőst hazudni, még én is majdnem bedőltem, pedig ismertem az igazságot. Valahogy minden nő azt hiszi a párjáról, hogy szent, pedig a legjobb hazudók is annak tűnnek.
2015. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem. Soha. Ellenben a férjem szokott füllenteni... elhallgatni dolgokat Tudja milyen vagyok...és félti a kis hátsóját. Semmi rosszat nem csinál...tehát nem komoly volumenü dolgokról van szó, és előbb utóbb úgyis megtudom...de azért felhagyhatna eme tulajdonságával.
2015. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!