Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak\Fiúk voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak\Fiúk voltatok már nagyon féltékenyek, olyankor mitcsináltatok?

Figyelt kérdés

Voltatok már annyira féltékenyek, hogy hülyeséget csináltatok akkor?


Hogy annyira féltékenyek voltatok ( okkal ) hogy megbántották a párotokat nagyon?


Volt aki esetleg dühében rombolt, kiabált vagy ilyesmi?


Aki gondolja írhat story-kat. személyes tapasztalatokat..^^


Várom a férfiak válaszát:D


L



2017. febr. 9. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor féltékeny voltam, mindig okkal. Elég jó emberismerő vagyok, rengetegszer megmondom előre a dolgokat, szóval érthető, hogy lebukott néhány lány.

Nem csináltam semmi hülyeséget, csak szép lassan szembesítettem őket azzal, amit csináltak. Nem dühöngtem, nem kiabáltam. Egyszerűen nyugodtan és egyenesen közöltem, hogy mennyire undorító férgek és takarodjanak messzire, mert nem vagyok rájuk kíváncsi.

2017. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bevallom nagyon hisztis féltékeny pasi vagyok. Illetve csak voltam, mostmár annyi sz*rság után megtanultam kezelni. De régen ment ám a dráma, a Titanic hozzám képest semmi nem volt. Volt még mikor toporzékoltam is ami azért elég vicces egy 195 centis csávótól :D Ha még nem jöttem össze a lánnyal az is külön szám volt, engem lehetett hülyíteni meg húzni az agyamat mert hülye voltam és hagytam magam. Persze volt sírás-rívás, ordítozás, dobálás, rugdosás, berendezés összetörése, más pasik összetörése, idegeneknek kiöntöttem a lelkem(nem kérdezték mi bajom) ha el akart menni szépen visszaültettem hogy márpedig végig hallgat és igazat ad nekem vagy nagyon megbánja hát szóval érted :D Maúnika shóú :D Mostmár lenyugodtam illetve nem nyugodtam le csak ezeket az energiákat másképpen vezetem le, és már többre becsülöm magam annál minthogy bárki miatt így kiakadjak még egyszer. Nem is ér annyit. Ha okod ad a féltékenységre akkor nyilván nem szeret úgy ahogy én és akkor meg mi értelme? Amióta így állok hozzá nem kell féltékenykednem, ez a más fajta rezgés vonzza igazán a lányokat :) Régen is jól néztem ki de mégsem jöttek össze a dolgok, tehát ez az egész csak fejben dől el. Én ezt úgy mondom neked mint egy volt tipikus idegbeteg féltékeny pasas hidd el tudom miről beszélek. Nem érdemes féltékenykedni :)
2017. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz "Szívemből szólt". Én is nagyon idegbeteg voltam és ez tényleg nem közhely mert hiába hittem azt, hogy én fßsza gyerek vagyok mégsem volt igazán önbizalmam. Amióta szépen lassan komolyodtam és változtam ez a tulajdonságom is eltűnt. Még most sem vagyok egy buddha, ha valaki kikezd a barátnőmmel akkor szemmel verek de olyan szinten, hogy még a nagy tahó kopasz állatok is visszahőkölnek. Bár mondták már rám, hogy úgy nézek ilyenkor mint egy igazi pszichopata :D Egyszer volt olyan, hogy mikor a barátnőm hugának a szalagavatója után mentünk egy szórakozóhelyre akkor én nem figyeltem eléggé és egy gyökér pasas átölelte hátulról a barátnőmet és fogdosta és nem engedte el. Megfogtam a fejét és mondtam neki hogy ő a barátnőm és húzzon el. Nem érdekelte. El akartam húzni a párom de ő csak szorította. Ilyenkor régen valószínűleg Mike Tyson útját választottam volna és ráugrok leharapom a fülét aztán sz*rrá verem egy bárszékkel közben ordítok trágárságszűrőn nem átengedhető szavakat esetleg utána még felkaptam volna barátnőmet és trófeaként felraktam volna egy magas épület tetejére ehemm ehemmm. Ehelyett megfogtam a kezét mintha csak kezet akarnék fogni vele és elkezdtem mosolyogni rá és elkezdtem szorítani a kezét. Persze azt tudni, kell hogy az én markolásom kegyetlenül büntet és ezt addig csináltam amíg már ugrált csóró hogy hagyjam abba :D Mennyivel elegánsabb megoldás, egy csipetnyi erőszak de valahogy mégsem dobtak ki érte a secusok. A barátnőm is csak röhögött, aztán megdicsért hogy milyen nyugodt maradtam. Persze akik azzal jönnek, hogy az erőszak nem megoldás azokra kíváncsi lettem volna mit csinálnának hasonló helyzetben. Régebbről rengeteg gáz sztorit tudnék mesélni, mikor meg akartam verni az unokatesóját a csajnak mert, hogy " ki a fßsz ez a kis g**ci mi mi mi??? MEGCSALSZ MI TE KIS ..." szóval ja. Ez tényleg gáz, ne legyetek féltékenyek! Magatokat égetitek vele
2017. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig csak akkor voltam féltékeny amikor éreztem hogy van alapja. És az érzés eddig soha nem csalt...

Érdekes módon soha nem a páromat hibáztattam hanem a hapsiját.

Pedig hát, ki az aki kezdeményez, vagy megenged, közelenged? Hát persze hogy a nő.

Ha a nő nem akarja, visszapattannak róla a hódolók, sőt észre sem veszik...

2017. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja. Szerintem láttam mással smárolni, ezért én is kerestem mást egy éjszakára.
2017. febr. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja voltam. én nem szeretem ha csikiznek,ezért én sem csináltam a barátnőmnek...de a srác igen,tök random jött a társaság egyik felével,és amig én hoztama piát elkezdtek dumálni semmi rosszara nem gondoltam...de aztán elkezdte csikizni,és ott vihogtak,ááá az borzasztó látvány volt,hogy én a saját nőmből nem tudtam/akartam kihozni a viháncolást.

persze nem rángattam őket szét,hogy ne keltsek feszültséget a buliban,de szerul esett,igazából csak látványosan durciztam,mit egy hülye pitsa.


iagzából örülök,hogy így magamba folytottam a dühöm,és nem kezdtem törni-zúzni-orditai.

nem mintha amúgy szoknék,eléggé magamba folytós vagyok,majd jól megbetegszem miatta.

2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!