Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak - Fiúk ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak - Fiúk ti féltékenyek lennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátnődnek mondjuk van pár fiú ismerőse akikkel jól kijön és szeret néha velük lenni, beszélgetni stb.


És az egyik ilyen haverja arra kéri miután levette a felsőjét, hogy kicsit masszírozza meg a hátát a barátnőtök megteszi és a Férfi köszönet képpen megpuszilgatja az ujjperceit majd a tenyerébe csókol.


Ha ennek szemtanúi lennétek mit tennétek?


Zavarna az ilyen?



2016. dec. 8. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem tudnam igy megalazni a ferfit (bar ez nekem ilyen kamasz szintnek tunik inkabb a leiras alapjan, igy lehet hogy ott ez neg nem egyertelmu 17-18 eves korban), aki tisztelek es szeretek... valoszinuleg soha tobbe nem allna velem szoba a parom - teljesen jogosan.
2016. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem tudnam igy megalazni a ferfit (bar ez nekem ilyen kamasz szintnek tunik inkabb a leiras alapjan, igy lehet hogy ott ez meg nem egyertelmu 17-18 eves korban), aki tisztelek es szeretek... valoszinuleg soha tobbe nem allna velem szoba a parom - teljesen jogosan.
2016. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Húú ez azért egy kicsit meredek.. :D
2016. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez legfeljebb úgy fordulhatna elő hogy nem vagyok szemtanúja.

A jelenlétemben nem mernének ilyet csinálni a csajommal, mert ismernek, vagy ha nem ismernek akkor világossá teszem, hogy ezt nem tűröm, de eddig még csak egyszer fordult elő, hogy egy részeg suttyó a figyelmeztetésem ellenére is rámászott a nőmre, annak erőszak lett a vége.

2016. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem masszíroznám meg...
2016. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nő vagyok, de ez már zavaró lenne, az biztos.
2016. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiakadnék. Eleve már azon ,h ne masszírozzon meg másokat. Mégis hol voltatok ,h ez oké volt? Megmondanám a gyereknek ,h állítsa le magát a bnőmmel meg elbeszélgetnék a határokról ha nem lenne elég esze ahhoz, hogy ilyenbe ne menjen bele.
2016. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A fiúk nem. Egy férfi beveri mindkettő képét.
2016. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem tudnám végignézni. Mi történt azóta ha szabad tudni? Privátban is megírhatod kíváncsi vagyok.
2016. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos a cipőm talpàval puszilnàm a pasi ujját....làny meg kisérhetné röntgenre ha együtt lakunk cuccai nem vàrnàk haza.
2016. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!