Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez csak szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak szexkapcsolat neki?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve járok a barátommal, de a távolság miatt csak hétvégente tudunk találkozni. Amikor találkozunk, akkor a fő program a szex. Ami érthető, hiszen ritkán látjuk egymást, de néha úgy érzem csak erről szól a kapcsolatunk. Szoktunk eljárni itthonról persze, megyünk együtt kajálni, sétálni, moziba, de például még sosem mutattam be a családomnak, barátaimnak, és ő se engem. A jövőről se beszélünk soha egy pár hónapnál előrébb tervezve. Vagy fél év után ez túl korai? Én reagálom túl? Én 24 éves vagyok, ő 26.
2017. febr. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csináltok programokat, őszintén nem értem a hisztit. Bár fél év után senki nem lép semerre. A tervezésről meg annyit, hogy lehet nem szeret nagyon előre tervezni, mert bármikor bármi történhet. De ha ennyire bajod a szex, keress olyant, aki nem akar szexelni veled, vagy kevesebbet akar.
2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szex a bajom, sőt, nagyon jó vele, csak nem szeretném, ha csak erről szólna a kapcsolatunk. Az zavar, hogy olyan mintha titkolná a kapcsolatunk. Nem az egész famíliának szeretném bemutatni, de nem tudom a barátnőm szülinapjára például miért nem tud eljönni velem, vagy miért nem lehetek nála, ha épp jön hozzá a húga.
2017. febr. 11. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeken ne agyalj. Semmi értelme. Az kérdés milyen módon. Szóval, ha a szex szuper, akkor annak örülj és ne ilyen járjon a fejedben, hogy de miért a szex :D


Hanem. Ha vágysz valami, fejezd ki. És ne a jó dolgokat sározd. Kérdés milyen módon fejezd ki. Pl, ha szeretnéd megismerni a húgát, akkor valahogy ezt mondd el neki. Vagy azt, hogy szeretnél vele más helyzetekben is lenni, pl egy buliban. Vagy ami neked tényleg örömet okozna, amire vágysz. És keresd a módját, hogy úgy mondd el, hogy ő is értse, hogy neked ez öröm lenne.


Nekem kicsit olyan, mintha ilyen külső elvárásoknak akarnál megfelelni. Nincs ilyen, hogy korai. Arra figyelj te mire vágysz, minek örülsz stb. Ha szeretnél a jövőről beszélgetni beszélgess és nézd meg hogy reagál. De azért állj neki erről beszélni, mert ezt így kell csinálni :D

2017. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérded meg??
2017. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!