Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pàrommal több éve jàrunk és az a gond hogy rettentő unalmas mivel ha én mondtam vagy kértem hogy menjünk el valahova szórakozni akkor nem akart ha meg elmentünk akkor meg szemre hànyàsokat tett !A pàrom anyja csalàdtagjai akik ha egyszer szolnak páromnak akkor egyből ugrik !A pàrommal nem élünk együtt!Egyszer külön lettünk e végett is aztàn megemberelte magàt és jött ha mondtam de kb 3-4honap mulva ujra kezdődött előröl minden és csak a szájàt huzogatta!
2017. febr. 11. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ideje váltani,több év az nagyon sok idő,ha nem javul a kapcsolatotok akkor lehet váltani kéne
2017. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:
Vége.
2017. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Szereted még? Mert ha igen, akkor meg lehet oldani... Ha nem, akkor tudod mi a helyzet
2017. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy program és nem mentünk el mert mondta hogy nem fogunk menni meg huzogatta a szàjàt erre az anyja felhivja hogy vigyen màr el neki vmit mert otthon felejtette és pàrom rögtön ugrott ezt is ugy tudtam meg hogy én irtam rà hogy mi a helyzet !Aztàn este elmentem hozzà és beszélgettünk hogy miken kellene vtoztatni de mondta hogy azért nem mentünk el a programra mert én leszarom őt és volt tervbe hogy megyünk !
2017. febr. 12. 11:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Az anyja is a programon volt de mi nem mentünk!
2017. febr. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!