Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve együtt, de mégis külön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve együtt, de mégis külön?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt,de még mindig nem akar összeköltözni illetve szerinte együttélünk,mert amikor tud,nálunk van. Persze cuccai nincsenek itt. Sokszor átbeszéltük a dolgot,de nem jutunk előre. Egyszerűen nem értem,ha szeret,akkor miért nem képes elköteleznie magát? Mit tehetnék? Kérlek ne írjátok,hogy másik élete is van,mert bízom benne. Elmúltunk már 30 évesek is. Köszönöm
2017. febr. 12. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Neki ez így jó, és nem akar változtatni semmin. Csak áltat téged, és nem mondja ki az igazságot.
2017. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Degaaaaz :D

Mi 18 evesen jottunk ossze, ra madfel evre kijelentette h vesz egy kulon lakast es szeretne ha hozza koltoznek mert szuksege van erre. Hogy kettesben legyunk es ne aposommal.

2 eve lakunk egyutt es imadjuk

2017. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Ne nagyon számíts rá hosszú távon, de legalább nem hazudik.
2017. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 év hosszú idő. 10 ből 7!!! kapcsolat vagy 5 vagy 7-8 év alatt megy tönkre. Tehát a következő 1-3 év választó lesz, nem akarok vészmadárkodni, de szakítani fogtok.
2017. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huhhnh bocsi de én már huszon évesen is azon voltam hogy mielőbb összeköltözzek a kiszemelt nővel.

Szóval nem értem mi a jó neki ebben...

2017. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!