Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő vagyok,3 éve élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok,3 éve élek kapcsolatban. Szeretem a páromat, de már nem szerelemmel, csak megszokás vagy ragaszkodás. Nem kívánom őt, félek, hogy nem ő az igazi. Nem vagyok boldog, inkább már családtagként szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt az ideje,hogy tervezzek. Szeretnék a párommal lakást venni, esküvőt gyereket. Anyagilag mindezt meg tudnánk tenni, viszont nem merek belevágni,mert nem érzem őt igazinak. Ha elhagyom félek,hogy visszasírom és akkor már késő, mert úgyse találok jobbat.Így viszont csak toporgunk egy helyben évek óta, ahelyett hogy a jövőt építenénk. Már nagyon idegesít az egész,nincs sok idő, nem akarok 30 év felett lépni előre,most szeretnék. Tudnánk előre lépni,de mégsem teszünk semmit, lehet hogy csak egymás idejét raboljuk? Mit tegyek??? Nem tudom elhagyni..Dóri
2017. febr. 12. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A szerelem és a lila köd elmúlik. Ha azt hiszed, hogy találhatsz valakit, akivel örökké ezt fogod érezni, akkor soha, senkivel nem leszel boldog, legfeljebb csak hónapokig.
2017. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt egy 2,5 éves kapcsolatom ott végig szerelmes voltam..csak muszáj volt szakítanunk..
2017. febr. 12. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindegy mit teszel úgyis megfogom bànni :D


Próbàlj ne gyàvànak lenni. De erre se arra.


Ha nyugodt akólt akarsz, akkor maradj és engedd el az egyéb vàgyakat, dönts emellett az élet mellett. Sok làny pont erre vàgyik. Ha még kilépsz az ismeretlenbe, akkor még bàtran és vàllalva, hogy nem tudod mi vàr arra, vàr e valaki. Ez ilyen.


És jah a 30 az ilyen. Nyom. Új korszak jön. Semmi nem lesz màr a régi. Izgi mi?

2017. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha az ember fél lépéseket tenni,pont akkor kell csak igazán megtenni.Mert különben egy helyben fog toporogni egész életében..
2017. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nagyon egyszerű:

Odamész a párodhoz, és ezt teljesen nyíltan elmondod neki, úgy ahogy most itt nekünk!


Most játszd le fejbe a dolgot! Odamész, elmondod, mit reagálna? Megérte és azt mondaná, ő szeret, semmi gond megoldjátok? Vagy kiakadna, és ő is teljesen összezavarodna? Esetleg szakításnak is venné?


A szerelem lanyhulhat idővel... 1-3 év és már nem olyan intenzív. A parázs viszont megmenthető és a láng meggyújtható. De ha természetesnek veszel egy kapcsolatot, akkor a nagy szerelmekből is csak hamu maradhat végül.

A kérdés az, hogy párod partner-e. Ha igen segíteni fog, hogy felélesszétek a tüzet. Ha mégsem sikerül, legalább megpróbáltátok. Ha nem partner és megijed ettől a helyzettől, nem tudja kezelni, akkor szerintem menj nyugodtan tovább. Mert mi lesz amikor már gyerekeitek lesznek? Ennél sokkal kacifántosabb dolgok is megesnek, főleg a gyerkőcök mellett. és fontos, az őszinteség, a nyíltság, és, hogy partnered legyen a dologban.


És nem kell megijedni. Természetes ha az ember néha megáll és elgondolkodik, hogy most mi a szösz van. Én már párszor felülvizsgáltam az életem. De a párkapcsolatban mindig arra jutottam, hogy olyan klassz pasit nem találok még egyet mint ő. Nem azért mert tökéletes, hanem azért vele teljesen őszinte lehetek, benne megbízhatok. Nemcsak a párom, hanem a barátom is. És bármi van együtt oldjuk meg. És nekem ez élvez prioritást. Ilyen mély bizalmat bajosan tudnék kihalkítani random csodafickókkal.

2017. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha családot akartok alapítani, akkor miért is baj az ha úgy érzel iránta mint egy családtag iránt ? Sokan elkövetik a hibát, hogy bepánikolnak mikor múlik a szerelem. Ha csak ennyi a "baj", akkor nincs baj. Szerintem nincs mitől félned, belevághattok.

30/f

2017. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Végig kéne gondolnod az egészet.Amíg nem vagy biztos,addig tényleg ne menj bele közös lakásba és gyerekbe.

Ha csak attól félsz,hogy nem találsz jobbat,akkor garantáltan nem a párod lesz az igazi és tényleg csak egymás idejét raboljátok szerintem.

2017. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

A szerelem elmúlik ezt tudhatnád.


Dönts mit szeretnél szerelmet, vagy családot ,gyereket?

2017. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Hogy döntöttél, mi történt a kérdés kiírása óta?
2018. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy alakult az életed?
2021. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!