Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele fogok rázódni ezekbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok rázódni ezekbe a dolgokba ugye? 22/f

Figyelt kérdés

Szóval kezdem azzal, hogy most van egy bimbózó még tényleg nagyon új kapcsolatom és hihetetlen lánnyal aki álmaim netovábbja, szinte mindig ilyen nőre vágytam mint ő külsőleg és belsőleg is nagyon egyben van. Nem érzem azt, hogy "túl jó" hozzám mert szerintem ez nem létezik, valamiért ő is engem választott és kicsit úgy érzem meg is érdemlem, hogy végre összejöjjön ennyi szívás után éltem nője. Én tényleg nagyon sokat szívtam a lányokkal és úgy érzem ez járt már vagy nemudom, szóval nincs mellette komplexusom inkább motivál. Én sem nézek ki amúgy rosszul sőt eléggé jól csak nem értek a nőkhöz és elég szerencsétlen voltam régebben, de már össze szedtem magam :) Ő a harmadik lány az életemben előtte 2-2 évig voltam együtt az exeimmel.


De már például nagyon régen csókolóztam és sajnos nem igazán megy most ez a lánnyal, mármint élvezem meg minden de tudjátok úgy nem az igazi nem igazán működik. Meg neki nagyon szép nagy szája és vastag ajkai vannak ez is nekem nagyon fura az előző barátnőimnek pici szájuk volt. Meg lehet, hogy ezek jelentéktelen apróságnak tűnnek de néha hirtelen nem tudom "hol fogjam" meg bizonyos helyzetekbe mert ő például nem szereti ha az arcához érnek vagy ha a hajához mert neki nagyon hosszú szép haja van és sokszor belegabalyodok abba is amire allergiás. Meg nagyon nem szereti azt sem ha idegenek előtt megcsókolom vagy esetleg a fenekére rakom a kezem vagy a combjára. Sokszor szól hogy csámcsogok (ami sajnos tényleg idegesítő) evés közbe, vagy utólag kielemez bizonyos szitukat, hogy hát nem ezt kellett volna csinálnom szerinte, azt sem bírja ha csúnyán beszélek előtte vagy netán néha vele (nem úgy ,hogy lek*vázom hanem mondjuk beleszövöm a mondatba, hogy "bmeg látnod kellett volna"). Most ezek ilyen tök apróságok de tudom, hogy van ami nagyon idegesíti őt. Mikor "összejöttünk" akkor is mondta, hogy tök mások vagyunk de ő majd "megnevel". Igazából ezekben a szitukban szinte mindig igaza van, és nagyon tetszik, hogy ő ilyen. Persze én valószínűleg egy rakás lúzernek tűnök ő meg valami pszichopata dominának de egyik sem igaz :) Csak nagyon mások vagyunk és más környezetből jöttünk és még most nagyon sok a kisebb súrlódás de ezek idővel nem okoznak már problémákat ugye? Mert én nagyon nagyon szeretem Őt, és nem akarom hülyeségek miatt elveszíteni.


2017. febr. 12. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán bele fogsz rázódni, persze. :) Ez még nem a görcsösen megfelelési kényszeres kategória, csak vigyázz, hogy ne is legyen az belőle!

Egyébként ilyen apróságokban összecsiszolódás szinte minden kapcsolat elején van, kell is, hogy legyen.

Nálatok egyelőre egyoldalú a dolog, de szerintem a te szemed is kinyílik idővel, ha már magabiztosabb leszel!

Na hajrá, sok boldogságot!

2017. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Ne legyél papucs, ne hagyd hogy megneveljen :)
2017. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még senki nem lesz papucs, hogy leszokik a csámcsogásról, meg a b*megezésről. Szokj le róla, sokaknak taszító. Jobban jársz.


Ha a lány sminkel és ahogy mondod, a haja is szép, ápolt, akkor nem meglepő, ha nem szereti, ha az arcát és haját fogdossák. Elkenődik a smink, összekuszálódik a haj. Vagy legalábbis olyan érzése lesz, és legszívesebben menne egy tükörhöz ellenőrizni. Ahogy itt sokan írják azoknak, akik csinos barátnőt szeretnének, ezek a lányok sokat tesznek azért, hogy úgy nézzenek ki. Jobb ha meghagyod a taperolást otthonra.

2017. febr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!