Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó vele az ágyban, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó vele az ágyban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 2,5 ève együtt vagyunk ès soha nem szerettem így mèg senkit ès a párom is így van ezzel mind2-en szüzek voltunk amikor megismertük egymást


Eleinte minden jó volt a szexben kölcsönös kielègülès stb minden jó volt, utána el kezdte rám eröltetni az orált minden nap mondta cèlozgatott dugdosta elèm a pèniszèt ès addig csinálta míg bele mentem hiába mondtam neki hogy nem szeretem úgy (adni se de kapni se szeretem egyszerűen nek ez nem jött be) meg stb de ő elvileg annyira szeretett hogy már arra vágyott hogy így elègítsem ki utána persze ő is cainálta magától kèsőbb de az nagyon rossz volt


Ezután egyre inkább az ment hogy ő elment utána megkèrdezte jó volt e nekem ès ennyi volt aludtunk vagy mentünk a dolgunkra pedig tudta jól hogy èn nem mentem el ès kb úgy volt hogy havonta már csak 1x elègültem ki míg ő a legtőbb szeretkezèsnèl igen hiába mondtam mit hogy csináljon egyik fülèn be másikon ki csak azt hajtogatta hogy sajnálja hogy ilyen bèna de annak ellenère se változott semmi csak már abba hagytuk az "egyoldalú" orált


Több mint 1 èv után belátta h nekem ez így nem jó csak neki èn már gondolkoztam h elhagyom ès mostanába kezdte kijavítani a "hibáit" ès velem is foglalkozni az ágyban nem csak magával de mèg így se az igazi mert már nem kívánom annyira


Amikor kívántam is ès èn kezdemènyeztem is ès minden jó is volt szex közbe de a vègèn olyankor is hoppon maradtam ès csalódtam


Hiába ha egy tányèr eltört már sose lesz az eredeti


Èn tènyleg nem tudom mit tehetnèk mert tènyleg szeretjük egymást ès már őnem csak èn hanem őis iparkodik hogy helyre hozzuk ès jó legyen nekem is már nem nagyon tudom hogy megèri e türelmesnek lennem vele mert hiába iparkodik már bennem van a fèlsz hogy megint csalodni fogok, fájni fog stb ès volt már rá pèlda hogy emiatt fèlbeszakítottam a szexet



21/L


2017. febr. 12. 22:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Előre is sorry a kis regènyèrt
2017. febr. 12. 22:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo minek vagy vele, ha egy önzö tulok?
2017. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert szeretem ès hátha van megoldás
2017. febr. 12. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás. A szakítás.
2017. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szoptad, hogy nem akartad? Jó ég, annak meg mi értelme van? Ez nagyon-nagyon tiszteletlen!

És nem elégített ki utána? Kézzel mondjuk? Eddig engem az összes partnerem kielégített az aktus után, ha közben nem tette meg.

Ez a fiú nem tisztel téged.

Basszus egy év után áll neki javítani ezen? Nézd, ez fura.

Nekem nem kóser ez az egész.

Tégy úgy, ahogy érzed.

2017. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mellanka ***** válasza:
64%
Nincs megoldás. Nem érzed magad nőnek mellette.. Az nem elég hogy körbeudvarol.. neked azt kell érezned, hogy egy királynő vagy, akit imád a párja a feje tetejétől a lába kisujjáig. Nem pedig egy rabszolga, vagy hasonló.. Fiatal vagy, ez a kapcsolat most nagyon soknak tűnik, de ha most otthagyod, fél év után már el is felejted, mint egy rossz emléket. Higgy nekem.. tedd lapátra.. Neked ennyi idősen kell megtanulnod, hogy működik a tested.. egy olyan pasi mellett akit ez érdekel. Ő meg majd megy minden irányba, és mindenki elküldi majd a ..előbb utóbb.. Az hogy te mire vagy hajlandó az ágyban az a te dolgod.. Majd jön egy pasi, aki minden egyes mozdulatodat ajándéknak veszi, és százszor visszaadja, hidd el! Fel a fejjel!
2017. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, lehet, hogy nem tud tisztán látni-érezni ezek után, vele kapcsolatban, de az működik, ha nyíltan elmondom erről a véleményem:


Az a sejtésem, hogy te nem szereted azt a fiút, hanem a szeretetet összetéveszted a megszokással.


Hasonlón mentem át -férfiként- anno az első barinőmmel legalábbis annyiból, kezdett kialakulni a dolog, de idővel már amolyan se vele, se nélküle állapot lett. Ő nem tisztelt engem sose, én viszont jó ideig azt feltételeztem, hogy van értelme jobbítani azt a kapcsolatot. Utólag tudom, hamarabb rá kellett volna ébrednem, hogy ővele hamarabb kellett volna szakítanom, nem pedig annyi kínlódást követően... Ő egyszerűen nem akart lemondani a bunkózásairól.


Nekem is voltak hibáim párkapcsolatilag, hiszen mindkettőnknek első volt a másik. Na meg kb olyan fiatal, zöldfülűek voltunk, mint ti most. De ő kifejezetten alattomos volt, míg én harmóniára, tapintatra törekedtem, és kreatívan. (A kisebb hibáim mellett.) Ilyen esetben hamarabb be kellett volna látnom, hogy ő nem akar megváltozni.


A látszatnak ne higgy. Az, hogy egy év után FÉLIG-MEDDIG úgy tesz, mintha összekapná magát, csak egy trükk. Ugyanis vagy csinál valamit rendesen az ember, vagy sehogy. Ritka a kivétel. A leírásod alapján úgy vélem, hogy ő csak baszni és szopatni akar téged, eljátssza a kis játszmáit, amivel továbbra is láncon tarthat téged. Mint anno az első csajom próbálkozott be nálam idővel így, kihasználva a jóhiszeműségemet.


Mivel anno hasonló életkorban (részben) hasonlót éltem meg, de azóta bőven 30 felett vagyok, talán építő inspirációként fog rád hatni a meglátásom.


Nem biztos, h jól látom a te helyzeted így távból, ráadásul nem ismerlek, csak leírásod olvasom.


De a soraim között esélyes, hogy van olyan, ami beindít nálad valamit pszichésem, ami által hatékony megoldásra lelsz, belátható időn belül.

2017. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez pszichológiai szempontból kicsit olyan mintha megerőszakoltak volna... Fizikailag lehet nem történt meg, de lelkileg igen. Ez egy hatalmas törés benned, és még most kéne otthagynod, mielőtt tönkreteszi a hátralévő szexuális életed másokkal,és olyan károkat okoz benned amit csak nehezen tudsz korrigálni.Értékelni kell, hogy legalább megpróbálja rendbe hozni, mások ennyit sem tesznek, de itt ez már kevés lesz.Lépjél le.
2017. febr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én szakítottam. Jó ember, szép ember, rendes ember, oké, de ha nem megy vele a szex, akkor ez a jó, szép, rendes ember nem a párom, hanem a barátom. Így is lett. Jól megvagyunk, mint barátok. Szerencsére ma már nem kötelező egy életet leélni kielégületlenül. És nem is lenne hozzá semmi kedvem.
2017. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább. Ha a szexben ennyire nincs meg köztetek az összhang, akkor nem lesz jobb. Inkább legyél most szomorú egy szakítás után mint kielégületlen sok éven át. 37F
2017. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!