Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogok megfelelni az elvárásainak? Kövéren nem kellettem, lefogytam most meg az a baj, hogy nem eszek eleget?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem valakibe még évekkel ezelőtt..sosem voltam vékony ám ő csak vállalna fel büszkén ha vékony lennék..Nagyon nehezen fogyok 1.5 évbe telt mire lement az a 18kg.. méghozzá úgy,hogy iszonyat keveset ettem egyre kevesebbet és az utolsó fél évben elkezdtem rendszeresen mozogni..ezután újra találkozgatni kezdtünk és fél éve párt alkotunk.. (tudom,hogy felszínes bár részben megértem azt,hogy nem vonzódik egy közel 20kg feleslegű testhez..bár ott sem az volt a probléma hanem ,hogy felvállaljon..) szóval azóta sok közös programunk van sokat vagyunk együtt,szoktam neki főzni..és minden evésnél felhozza,hogy miért nem eszek normális adagokat mert rossz nézni,hogy amíg ő eszik 1-2 tányérral én max 4-5 evőkanállal...konkrétan olyan dolog miatt kapom ezt amit pont miatta csinálok..ha többet ennék visszahíznék akkor meg az lenne a baj..Mi lesz még? Mindig kitalál valamit amiben meg kell felelnem neki? Sajnálom de nem vagyok olyan lány aki felkel ,tesped egész nap sütiket eszik és közben marha vékony és tökéletes meg mindig toppon van..
2015. márc. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem miatta fogytam volna le,hanem magam miatt.És össze se jöttem volna vele utána.Téged úgy rángat meg szabályoz,hogy észre se veszed.
2015. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem normális kapcsolat. Eleve az, hogy úgy nem kellettél neki sokat mondó. Én hagytam volna a francba a pasit, nem ért ennyit. Most őszintén, boldogabb vagy? Csak mert én emlékszem, amikor éheztettem magam, hogy fogyni tudjak és egyáltalán nem éreztem jól magam. Ne kövesd el ezt a hibát. Én a helyedben össze se jöttem volna egy ilyen felszínes pasival. Ha mindenképp vele akarsz maradni, akkor közöld vele, hogy vagy eszel normálisan és visszajön valamennyi, vagy nem eszel, ő meg nem piszkál. Bár őszintén szerintem az egészséged fontosabb lenne, enned kellene rendesen.
2015. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

4-5 evőkanál? Hát, nem csodálom, az anorexiásoknak ez az adagjuk.


Totál megértem, hogy baja van vele - bár te sem vagy normális, hogy miatta fogytál le.

2015. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom de hát a szerelem öl butít és nyomkorba dönt.Az egyetlen esélyem az volt arra,hogy azzal a férfival lehessek akit szeretek ha lefogyok..tudom,hogy kevés az adag de normális átlag étrend mellett híztam megállíthatatlanul a diétáktól nem fogytam csak megállt nem ment feljebb ezért maradt a sanyargatás ezzel legalább értem el eredményt..bár ezzel is irtó lassan..nem csak ennyit eszem egy nap az ebédem ennyi még 2x eszek délelőtt gyümölcsöket délután zöldségeket..mondtam neki ha annyit ennék mint egy átlagember akkor visszahíznék de nem hiszi el
2015. márc. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!