Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon hogy működhet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon hogy működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Másfél évig jól elvoltunk, de nem tudom mi történik. Először akkor inogtam meg, mikor szóba került valami jellemteszt és nekem az jött ki, hogy erős jellem vagyok, túl határozott, vezető egyéniség és ő kijelentette, hogy igen, neki ez nem tetszik.

A következő dolog, amin kiborultam az az volt, hogy közismert tény, hogy anyummal nem jövök jòl ki. Annyira meggondolatlan, nem látja a fától az erdőt, ezért sok vitánk van. Eddig 2 alkalommal beszéltem neki ròla, mert jól esett megosztani valakivel, ám a legutóbbi 2 alkalommal, amikpr vita volt, szerettem volna neki elmesélni és kikérni a véleményét, vagy megtudni, hogy én túloztam volna el a dolgokat, annyi volt a reakciója, miután elmondtam, hogy megint összekaptunk, hogy ne is folytassam.

Annyira rosszul esett. Elég érzékeny vagyok amúgy is, de mostanában 1-1 mondatával annyira megbánt, hogy a sírás jön rám.

24L


2017. febr. 13. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírtál több negatív dolgot és egészen pontosan nulla pozotívat... Szerintem te azt várod, hogy nemleges választ adjunk. Szóval nem.
2017. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A problémát írtam le. A semmi dolgokat meghallgatja, de ami nekem fontos, az nem érdekli.

Milyen pozitívumra vártok, ha mostanában a legalapvetőbb dolgokat se tudom vele megbeszélni

2017. febr. 13. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a ketto boven eleg lenne, hogy ne is akarjam, hogy mukodjon. Konkretan egy iranyithato, problemamentes csajt akar aki nem rinyal neki es azt csinalja, amit mondanak neki :D
2017. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Párom kos én oroszlán vagyok, két nagyon erős jellem mind a kettő vezető egyéniség, egoista.. mégis nagyon jól kijövünk ♥

Lehet mostanában túl sokat hisztiztél és panaszkodtál és kicsit nehezebben viseli a párod, ez előfordulhat. Próbáld meg egy ideig visszatartani magadban vagy legalább mással megbeszélni ezeket.

Lehet a párod mostanában nyűgös... nem lehet tudni az okokat ezért is hagyd most egy kicsit.

A párodnak amúgy mi nem tetszik? hogy határozott vagy, netán mindig főnökösködsz felette? Próbálj meg változtatni dolgokon vagy legalább kedvesebben, viccesen csinálni ha teszed.

Belegondolva néha énis olyan főnőkösködő, anyás típus vagyok mégis aranyosabban adom elő ezeket a páromnak és így semmi baja.

20L

2017. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fönökösködtem felette soha. Maximum a véleményemet mondtam el, diplomatikusan.

Mostanában amúgy is a sok vizsga miatt stresszee voltam. De ezt ő is tudja.

Viszont a legelső hullám jópár hónappal ezelőtt jött

2017. febr. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!