Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romokba döntötte az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romokba döntötte az önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anno az egyik párkapcsolatomban teljesen romokba döntötték az egész önbizalmamat, és azóta ha kimegyek az utcára, csúnyának látom magam.

Kipróbáltam már mindent, de nem megy, ha belenézek a tükörbe, egy csúnya lányt látok.

Az alakomat tökéletesnek tartottam, de elkezdte mondani, hogy milyen kicsik a melleim. A 100. ilyen megjegyzésre már felfordult a gyomrom, közöltem vele, hogy nem érdekel.

Utána elkezdte piszkálni a hajamat, hogy milyen szálas és ő ilyet még nem látott soha. Megmondtam neki, hogy ne piszkáljon már, mire közölte, hogy ő hulla szerelmes belém, ettől függetlenül megjegyzi ezeket, mert érdekes.

Ha mensturálás előtt meg van puffadva a hasam, megjegyzi, hogy "mi ez itt?"

Milyen kicsik a szemeim, nincs is ajkam, ha csak a fejemet nézné olyan pufi, hogy azt hinné az ember kövér vagyok.

És még sorolhatnám.

Azóta próbálok ismerkedni, de nem megy, nem néznek meg az utcán(holott előtte mindig megnéztek). Gondolom kiül rám az önbizalomhiány. Nem tudok mit tenni, nagyon összetörtem. Pszichológushoz kellene mennem?

Anno, mikor még csak 16 éves voltam, egy másik kapcsolatomban szintén elkezdte a srác ezeket, hogy milyen nagy a hasam, és az lett a következménye, hogy majdnem anorexiás lettem, de szerencsére észbe kaptam.

21 évesen mit tehetnék, hogy összekaparjam az önbizalmamat?

Alapból sose tartottam magamat hű de szépnek.


2017. febr. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el pultosnak! Ott egy-kettőre visszatér az önbizalmad.
2017. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen nehéz de nem szabadna foglalkoznod vele hogy mit mondott. Szerintem már akkor ki kellett volna dobnod amikor elkezdett piszkálni, mert akit szeret az ember annak nem mondd ilyet.
2017. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Vagy ha ahhoz nincs kedved elég, ha egy hónapra regelsz egy társkeresőn és akkora 3gód lesz mint ide Makó.

30/f

2017. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20/F
2017. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Adhatok egy nagyon rossz jotanácsot? Döntsd el, hogy egy évre rosszlány leszel. A sok száz, esetleg több ezer kuncsaft majd meggyöz az értékeidröl. (Hülyeség? Nem baj. Gondolkodj csak el ezen!!!!)
2017. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!