Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férj könyörög, ígéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj könyörög, ígéri hogy megváltozik hányszor adjunk neki esélyt?

Figyelt kérdés
A férj sokat iszik, 9 év alatt többször de nem rendszeresen bántalmazta a feleségét, tiszteletet nem tanusít a családtagok (3 gyerek) iránt viszont normális anyagi körülményeket biztosít. A feleség találkozik egy komoly férfival, szerelmes lesz viszont közös jövőt nem terveznek mert a férfi kamionos. A nő nem tudja eldönteni kötelességből meddig adjon esélyt a férjnek a házasság megmentéséért. Nehézséget okoz a feleségnek az is, hogy érzelmileg különrekessze a szerelmét a házaságga megromlásától!
2007. nov. 20. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így tanácsot adni, de szerintem aki iszik, az külső segítség nélkül nemigen fog megváltozni. Pénzért együtt maradni nem érdemes, a 3 gyerekről szétválás után is kötelessége gondoskodni. Ez az új szerelem csak enyhít a fájdalmakon, ha jövője nincs, legalább támaszt nyújthat. Szerintem lehetne még egy esélyt adni a férjnek, hogy leszoktató terápiára megy. Ha nem vállalja vagy nem veszi komolyan, nem kéne megvárni, amíg nagyobb baj lesz. A gyerekeknek is rossz a példa!
2007. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tény h a gyereknek sem jo példa meg megutálhatja az apját. az meg mégse jo. ha elmegy terápiára akkor esetleg lehet adni neki mégegy esélyt de csak akkor ha látod rajta h télleg akar. probáld meg egy kicsit sarokba szoritani. bár nem biztos h jo ötlet. vigyázz arra h a veszekedésekből és a házassági problémájitokbol a lehető legkevesebbet érezenek a gyerekek
2007. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyetértenék az előttem szólókkal. Kivéve,hogy valahogy átsiklottak a "többször bántalmazta" dolog fölött! MOST kell lépni,nem holnap,nem a jövő 7en,hanem azonnal! Ha csak nem akar olyan gyereket akinek a legmeghatározóbb gyerekkori élménye,hogy "apa veri a terhes anyja fejét a falba!"Mint nálunk.Én ebben nőttem fel.:(Együtt maradtak,az anyagiak miatt!Most is együtt vannak a szüleim.Már nem iszik,nem verekszik,"minden rendben.Ettől még a gyerekkoromat nem törli ki senki és anyámnak sem adja vissza senki azt a pokolban töltött kb 15 évet!Inkább nyomorogtunk volna!!!És még valami,ha ma elcsattan egy pofon kézzel...abból jövő hónapban állbaverés lesz ököllel és így tovább.Ne várd meg!!!!!
2007. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszer sem.
2008. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!