Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szájjal kényeztettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájjal kényeztettem a barátomat, élvezte láttam, de nagyon megrántotta a fejem mire véletlenül hozzáért a fogam is mire ő arcon csapott, elég erősen. Elhiszem, hogy kellemetlen volt neki, de ezért meg kellett ütnie? Most nem szól hozzám.23N/25F

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 22:43
1 2 3
 11/27 opened paradise ***** válasza:
100%
És most még be is durcizott?
2017. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a tahóval ne!
2017. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%

En ezutan bele is haraptam volna a farkába.

n25

2017. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd a picsàba !Én is jàrtam így mint te kérdező a pàrom mégsem pofozott fel !Sztem a pàroddal vannak problémàk!
2017. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, de csak utólag jegyezte meg, hogy legközelebb ezt talán próbáljuk elkerülni. Szal nagy tahó a barátod. Hagyd, mert utólag könnyű felismerni, hogy mit kellett volna észrevenni, csak akkor már lelkileg is próbálhatod majd magad összekaparni. Addig lépj, amíg csak a szakítást sajnálod, azon úgyis túl leszel.
2017. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Most úgy érted, hogy nem reflexből véletlenül lendült a keze mert megijedt, hanem érezte és kaptál egy csicskapofont, hogy ne fogazz pcsa??

Ehh én pofoztam már fel 4 éves gyereket, mert szólni akart nekem, de úgy éreztem, mintha a játszótéren letapizta volna valaki a fenekem. De az tényleg reflex volt, és megijedtem, hogy bántottam, nem ám még ráförmedek h mit tapizol :D

Szóval véletlen van, de akkor ez nem az volt és még durcázik is?

Mondjuk ha véletlen volt és nem csúszik térden a bocsánatodért, az is nagy baj.

2017. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 opened paradise ***** válasza:
100%

4 éves gyerek fej magasságában akartad felpofozni a tapizónak hitt embert?

Tökön akartad pofozni?:D

2017. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

XD

Azt hiszem a tapizó kezét akartam elütni, és ahogy fordultam, lendültem...

Gyorsan történt minden és a frász jött rám, hogy gyereket verek a játszótér közepén :D

2017. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már béna, okoztam neki véletlenül fájdalmat (szerintem mindenkivel előfordult legalább egyszer), de sosem ütött meg, felszisszent, eltolt de nem képelt fel.
2017. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

nincs ebből baj, ha megbánta utánna akkor nincs gond.

barátnőm is szokott csapkolódni ha valami rossz. (én nem teszek különbséget aközött h melyik fél üt). Ha nem rendszeres akkor sztem lényegtelen. Én is ütöttem már meg őt, még se akart elhagyni, mert tényleg csak reflex volt :DD

2017. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!