Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy a párotok éretlen hozzátok?

Figyelt kérdés
Barátom is és egyenlőre én is otthon élünk, ő 22,én 19. Egyetemre járok és szeretnék elköltözni otthonról ugyanis a családi életem nem éppen a legjobb.. és nem hétköznapi "tini problémák" miatt! Lenne miből elköltöznöm is. A barátoméknál egyik nap beszélgettünk erről mire ő mondta az anyjának hogy hát ő marad itthon. Ez nagyon rosszul esett igazából, pedig dolgozik is. Aztán nyáron mennek görögbe nyaralni és engem is hívtak de 190 ft ezer lenne az út, én mondtam hogy nem akarom erre elverni a pénzemet tehát nem megyek velük. Barátom megy, nem is izgatja hpgy én nem.megyek, pedig abból a 190-ből ő is elkezdhetne félre tenni hogy velem lakjon pl. Vagy mondjuk most mentünk volna egy ilyen kis hátizsákos kirándulásra, ami kb 15 ezer lett volna, de lemondta merthogy új kipufogora kell neki a pénz. Úgy érzem hogy a szülei nélkül egyszerűen létezni nem.tudna, pedig én egy fiútól ponthogy azt várnám, hogy ő legyen az önállóbb, függetlenedőbb... Írjátok meg kérlek a véleményeteket! Nem kioktatást kérek, szóval spórolják meg azok az emberek az idejüket akik csak azt tudnak...
2017. febr. 14. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Bár egy idősek voltunk, a srác nagyon éretlen volt hozzám képest. Egy idő után rájöttem, hogy olyan pasi kell nekem aki önálló, megállja a helyét a talpán. Ne én viseljem a nadrágot, hanem ő. Szakítottam vele, és nagyon jó döntés volt.
2017. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen éreztem, de a kérdés most nem erről szól :)


hát figyelj fontos neki ez a családi program ahogy látom...

de lehet csak a görögökért van oda...

ez nem feltétlen éretlenség, csak ő máshogy osztja be a pénzét...


23F

2017. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem ugyanazt latjatok bele a kapcsolatba.
2017. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha neki is lenne mibol elkoltozni, akkor feleslegesnek tartom, hogy huzzatok a dolgot, persze nem mindegy miota vagytok egyutt ilyen fiatalon. De te pl egyedul is elkoltozhetsz, nem kell a baratodra varnod, lakotarsakkal nem draga az alberlet, erre kitalalt FB csoportokban tuti talalnal jo fej egyetemistakat.

En megmondanam neki egyenesen, hogy marpedig te elkoltozol X ido mulva, vagy vele vagy nelkule.

2017. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ti korotokban ő az "átlagosabb". Neki aránylag jó családi háttere van, és egyértelmű, hogy máshol vannak a prioritásai. Míg te már egy felnőtt kapcsolatot szeretnél a szülőktől leszakadva, addig ő még gyerekként képzeli el magát.


Minden kapcsolatban vannak nehézségek. Azt tanácsolom, hogy ne tőle függjön a döntésed. Azt tedd, amit akkor tennél, ha nem lenne. Ha felnő időben akkor felnő, ha nem, akkor majd keresel másik párt. De az életben egyedül is meg kell állni a lábadon, nem csak a pároddal közösen.

2017. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy irányba haladtok, mások a prioritások. Ez, nem igazán jó egy kapcsolatban.
2017. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Internetes ismerkedésekben sajnos nagyon gyakran, még 28-32 éveseknél is.
2017. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd a dolgod es fogadd el a donteset. Eld az eleted, ahogy neked jo es kenyelmes, es majd alakul valamerre a kapcsolatotok. Egy kapcsolatra ne alapozz, mert nem lehet tudni, mikor lesz vege.
2017. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a család gyermeke ő. nem kell aggódni, majd felnő egyszer. ha van türelmed várd meg:)
2017. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!