Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdhetnénk, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdhetnénk, ha nem érdekel, mit mond a másik?

Figyelt kérdés

A barátommal közel sem ugyanazok a dolgok érdekelnek bennünket. Ha ő beszél a fociról vagy a politikáról, akkor csak hümmögni vagyok képes, míg ha én beszélek mondjuk a nyelvtanulásról, a fordításról vagy a zenékről/filmekről, akkor ő ásítozik.


Ma megnéztük a Széttörve című filmet, amibe miattam egyezett bele, de utána meg sem tudtam vele beszélni, mert csak annyit mondott mindenre, hogy "Nem tudom, de elhiszem".


Úgy érzem, kezdek becsavarodni ettől. Ez már halott ügy, igaz? Ha ennyire nem tudunk beszélgetni semmiről...


2017. febr. 14. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell becsavarodni. Ezek szerint teljesen eltérő az érdeklődési körötök, érdemes másik társat keresni.
2017. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed, ez nem fog változni. Keress olyan fiút, akivel több közös témátok van.
2017. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Én elég szörnyűnek érzem ezt a helyzetet:D Mert tudom, hogy ő szerelmes belém.
2017. febr. 14. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, mert zenét hallgatni, filmeket nézni szinte mindenki szokott, legalábbis ezt én annyira alap dolognak gondolom. Márpedig ha ezek sem működnek, mint közös téma, akkor mi? Jó látod a dolgokat, a beszélgetés hiánya a kapcsolat halálához vezet. Most írhatnám, hogy beszéljétek ezt meg, de mint kiderült, nem szoktatok...
2017. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha ismerőseim lennétek, én is becsavarodnék, hogy veletek összesen 6 dologról lehet csak beszélni. :D

30/f

2017. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
100%

Halott ügy - jól látod.

Hogy miként is szerelmes beléd, azzal meg ne foglalkozz, tégd, mármint a személyiségedet nem is ismeri, meg nem is nagyon érdekli, - és te is így vagy ezzel.

2017. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számomra furcsa, hogy hogyan lehet szerelmes belém, miközben látja, hogy mennyire nem működik a dolog... vagy nem látja, nem tudom
2017. febr. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!