Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy csak barát a másik lány?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már két éve együtt vagyunk. Több lány haverom volt, de ahogy jött a szerelmem, páran eltávolodtak és tényleg csak haveri szinten vannak. Egy közeli lány barátom van, akivel nagyon jól megértettük mindig is egymást, és hát neki olyan közvetlen a stílusa, mindenkivel nagyon kedves és hát úgy is beszéltünk. Ezzel volt/van baja a barátnőmnek, pontosabban azzal, hogy többször küldözgettünk puszikat egymásnak, meg írtuk hogy jó lenne már találkozni mert rég láttuk egymást. Emiatt kicsit többet látott az egészbe és féltékenykedett. Azt mondta szeretnè ha kicsit vissza vennék és nem beszélnénk folyton, de beleegyezett hogy ha jön a városba találkozunk együtt.

Ennek nagyon örültem, aztán most megint közbejött valami. A barátnőm meglátott egy règi kép montázst rólam és erről a lányról, ahol épp összebújva fotózkodtunk, puszilgattuk egymást. Semmi se volt, de szerinte ez már több mint baráti viszony, és hogy biztos akkor ott az ágyon ha így voltunk le is feküdtünk. Még hogy ha ő is olyan barát mint mondjuk a fiú xy akkor őt miért nem puszilgattam, csak mert ő lány? És h emiatt biztos vonzódtam hozzá. Még azt is összerakta, hogy azért akarom hogy találkozzunk vele mert hiányzik nekem és mostmár a kép alapján összerakta az egészet.

Mit gondoltok erről?

24f


2017. febr. 8. 22:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy elhiggye, hogy tényleg nincs semmi köztünk és őt szeretem? Nem akarom elveszíteni mert amúgy nagyon rendes lány.
2017. febr. 8. 22:37
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg hogy te mit éreznél ha ez ő lenne egy fiúval.Lehet hogy ő nem tud ilyen szoros barátságot ápolni egy fiúval ezért lát többet bele. Szerintem ne küldözgess szivecskéket meg ilyen összebújós,puszilkodós képeket
2017. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De már nem küldök ilyesmit csak ha felköszöntöm valami alkalmából és kész.

Az a kép régi, de most látta és ebből arra gondol, hogy akkor biztos volt valami, és hogy ilyet nem csinálunk egy baráttal...:/

2017. febr. 8. 22:43
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld magad az ő helyébe..vagy maradj te ,mert ha beletudnád képzelni magad,akkor biztos tudnád mit érez.szóval,,"vagy te,és a barátnődnek van egy vigyori,jopofáskodó fiú barátja(én az összes nő baratommal lefeküdtem tehat nem hiszek ebbe a fiu lany baratsagba,és lehet a baratnőd sem)tehát van ez a gyerek,már irritál a feje is,legszivesebben pofan bsznád..és ugyérzed van köztük valami.ő meg mondja hogy csak barátság.Te elhinnéd?
2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát ha pont ilyen helyzetben lenne mint én és látnám hogy tényleg jelentéktelen dologról beszélnek, meg a szüleik is ismerik egymást akkor eltudnám fogadni.

Ő tényleg nem hisz a fiu-lány barátságban de én mindig is próbáltam megnyugtatni. Úgy tűnt sikerült is, úgy volt hogy a nyáron találkozunk. Most, hogy látta a képet teljesen kiakadt és nem hiszi, hogy olyan puszis kèpek után nem volt semmi, pláne már azt gondolja nagyon hiányzik is nekem, mert hogy akarok vele találkozni...

2017. febr. 8. 22:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan, mint a Balázs show volt. Két ember ül a fal két oldalán és ugyanarról a dologról beszélgetnek a műsorvezetővel. :) Pont ma olvastam ugyanezt a szitut a csaj szemszögéből. Szerintem "húzzátok el a falat" és próbáljátok megbeszélni mint 2 felnőtt!

Ha jól emlékszem a csajnak a többség azt írta h az összebújva fényképezkedés, puszis hangulatjelek tényleg nem CSAK barátságra utalnak, így ha valóban szereted a barátnődet akkor ezt tisztázd vele minél előbb! Én drukkolok nektek!

2017. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ez komoly?

Nemrég mondta el, hogy látta a képet, és mivel telefonon tudunk csak beszélni most, eléggé vitázva tettük le a kagylót...

Most nem tudom h mit mondjak/csináljak

2017. febr. 8. 22:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Az rendben van hogy már vàltoztattàl ezen de megértem a bnődet ez akkor is félreérthető szitu!Am az sem mindegy hogy a lànybaràtod miket meg hogy irt neked mert az sem mindegy pl hogy reméli jol meg vagytok a bnőddel puszillak titeket meg ilyenek akkor nyilvàn a bnőd nem ugy venné le hogy több van köztetek mint baràtság!ilyen félreértés miatt kàr lenne szétmenni de minden odafigyelés kérdése sztem !
2017. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2017. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam amit a 9-es belinkelt. Szerintem ez az érem másik oldala. ;)
2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!