Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napi üzenetre kiakadá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi üzenetre kiakadás. Mi legyen most?

Figyelt kérdés

Első közös Valentin nap lett volna. Nem beszéltünk meg előre semmit, ebben tudom, hogy hibás vagyok, mert rákérdezhettem volna, de meglepetést akartam szerezni. Reggel küldtem neki egy üzenetet, ami személyre szóló volt, de nem volt benne szexuális utalás, csak közöltem, hogy boldog Valentin napot. Erre ő visszaírt, hogy "Á igem Valentin nap, hogyan is felejthettem el ezt a ki...tt ünnepet? Na és most mit vársz, vigyek virágot, vagy drágább xart akarsz?" Nem esett jól a reakciója, mert nem vártam semmilyen ellenszolgáltatást, csak egy mosolyt akartam csalni az arcára. Általában nem szokott ilyen lenni, még sosem beszélt velem így. Már régebb óta ismerem őt, de csak fél éve járunk. Most mi legyen? Várjam meg, míg bocsánatot kér, vagy én kérjek, amiért felidegesítettem akaratomon kívül? Nem is értem a reakcióját. Miért írt ilyeneket egy szimpla üzenetre?


Ő: 35/F

Én: 27/L


2017. febr. 14. 22:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát az nagyon tapló beszólás volt. Én vissza írtam volna, hogy nem kell semmi, kivéve, hogy bocsánatot kérjen az üzenet szövege miatt.

Ha rendszeresen így beszél veled a jövőben, akkor gondold át a kapcsolatot.

2017. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ne hogy bocsánatot kérj még ha bántónak tartja is azt hogy írtál neki se kelett volna ilyen agresszívan válaszolni. Máskor is szokott ilyen lenni? Én átértékelném ezt a kapcsolatot.
2017. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%

Valoszinu alapbol stresszelik az unnepek es csak penzkoltest lát bennuk.

Valoszinu ugy erzi sok a kiadasa.

Igy egy udvozlo szövegrol kapasbol a sajat frusztracioja ugrott be.

Jobb lett volna akkor ha "forrobbat"irsz mert akkor masra asszocial.


Meg keressen munkat.

2017. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérnél bocsánatot? Egy tapló paraszt a kedves párod.

Ezzel a stílussal nem sokáig lenne velem.

Máskor is ilyen tapló? Kell ez neked?

2017. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora modortalan tuskót...:O
2017. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%

Sok férfinek ez a valentin nap maga a kín. Megfelelni egy elvárásnak. Ma sorban álltak a pandora előtt harmincas férfiak, látni lehetett rajtuk hogy semmi kedvük de kell. Ennyit erről..A csajok meg szétrakják a lábaikat de ma kell plusz ajándék ezért csaakmeee valentin day van.

Nő vagyok.

2017. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Soha életemben nem láttam még olyan nőt, aki elvárt volna bármit is ezen a napon. Maximum ugyanazt, mint az év többi napján. Nem lehet, hogy te ismersz fura embereket? :D


Kérdező: a pasid egy tuskó, nehogy még te kérj bocsánatot..

2017. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

En egy ilyen utan nem keresnem egy hetig tuti, aztan lehet rajonnek az egy het alatt, hogy igazabol tok jol megvagyok egy tusko fa$zparaszt nelkul is az eletemben :)

En sem vartam az egvilagon semmit, megis viraggal es megteritett vacsoraval vartak itthon. Nem ez az egy nap a fontos, de azert gondold at, ilyen ferfiak is maszkalnak odakint a szinglik kozott is...

2017. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk együtt, sosem köteleztem a párom arra, hogy valentinnapon vigyen ide-oda vegyen ezt azt. Sőt, ő nem is szereti ezt a felhajtást. :)

Lehet igaza volt az egyik válaszolónak, és csak a pénz költést látja ebben a napban.


Ne írj neki, majd átgondolja, és lenyugszik.


Női önbecsülésed meg legyen, ne kérj csak azért bocsánatot, hogy ne legyen harag.

Paraszt volt. :)

2017. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérj bocsánatot. Kérdezd meg, hogy előző kapsolataiban volt e ebből veszekedés. Szerintem volt. Ha így van, közöld, hogy te baromira nem az a fajta vagy, úgyhogy szedje már össze magát.

30/f

2017. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!