Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottak, de ezután kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak, de ezután kinek az oldalára álljak? Vagy megint együtt lesznek?

Figyelt kérdés
Vázolom a szitut. Az egyik barátnőm szakított a pasijával de a srác mondta nekik,hogy együtt fogják leélni az életüket. A szakítás után is még elég sok ideig kavartak,látszott rajtuk,hogy nagyon szeretik egymást. Most megbeszélték,hogy barátok lesznek,és már mind a ketten új emberekkel ismerkednek ,és ezt el is mondták a másiknak. Ahogy az lenni szokott a barátnőm attól függetlenül,hogy mással találkozgat ugyan úgy féltékeny. Valószínűleg a srác is ugyan így gondolkozik,de arról nem tudok beszámolni. A másik barátnőmnek meg nagyon bejön a barátnőm exe,és be is fog próbálkozni nála. Ha ebből lesz valami hatalmas balhé lesz,és én nem fogom tudni kikerülni. Akkor lehetne megúszni ezt az egészet ha ők esetleg újra össze jönnének. Mit gondoltok van erre esély?

2017. febr. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy az első barátnődnek nincs igaza. Nincs joga lestoppolni valakit, akivel nincs együtt. Ha barátok vagytok, csak elvárható, hogy elviselje az őszinteséget.
2017. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne éljed ennyire(vagy inkább semennyire se) mások életét. Kb tőled független a történet, de teljesen a sajátodénak érzed. Felnőtt nők gondolom, nem értem, hogy te hogy kerülsz bele ebbe a történetbe. Kérték a segítségedet, vagy a tanácsodat? Ha nem akkor, nyilván úgy vannak vele, hogy megoldják. Ha meg kérték is, akkor se arról volt szó, hogy te oldd meg helyettük. Magadról tudod egyáltalán, hogy most mit akarsz, kivel akarsz összejönni meg ilyenek, hogy ennyire mások problémái a legnagyobb problémád?:D
2017. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem stoppolta le,csak féltékeny. A srác mondta neki,hogy együtt lesznek. És az őszinteséget talán még elviseli,de biztos a másik barátnőmnek fog ugrani,és a szemét ki fogja kaparni.
2017. febr. 15. 18:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért érzem sajátomnak,mert nagyon közel állok a lányhoz,és nem akarom,hogy rossz legyen neki. Meg akarom óvni egy csalódástól,de nem tudom mit tehetnék és félek túlságosan a padlóra fog kerülni ha a volt barátja össze jön valakivel.
2017. febr. 15. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

És a barátnőd(ne haragudj meg, de nem tudom szebben leírni), ennyire életképtelen, hogy feldolgozza ezt a lehetőséget is? Ha ennyire bírja a srácot eleve miért is szakított vele? Ja igen makacsságból. Csak akkor ennek a levét amit kifőzött szépen igya is meg, ha nem úgy jönnek össze a dolgok. Én megértem, hogy segíteni akarsz, de csak úgy fog tanulni belőle, ha ő maga néz szembe a dologgal, tehát azzal segítesz a legjobban neki, ha akármi is történik, ott leszel mellette(tehát nem a történést próbálod megmásítani), és elmondod neki, hogy máskor gondolja át jobban, hogyha szakítani szeretne valakivel, vagy ne hagyja, hogy ennyire elmenjen játszadozásba.


Nem azzal fogsz segíteni neki, ha a problémát elkerülitek, hanem azzal, ha az adott problémából HA kialakul, leszűritek a konklúziót.


Nem azzal van a probléma, hogy hibázik valaki, hanem azzal, hogy utána már a felelősséget nem szeretné vállalni, hanem inkább kikapargatja más szemét a saját hibája miatt.


Annyit mondok, hogyha az ilyenekből nem tanul a lány, nem érzi a tettei következményeit, akkor soha a büdös életbe nem fog tudni boldog lenni. Ha pedig közbeavatkozol, hogy neki a lehető legkönnyebb legyen, akkor gyakorlatialg hosszú távon ártasz neki, hogy egy picinyke kis időre jobb legyen neki.

2017. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik oldalra se àllj sztem maradj semleges !Annyit tehetsz hogy ha a bnőd exe összejön a màsik csajjal akkor megvigasztalod ott leszel mellette sztwmem ez elég !100%-ban azért nem adnék igazat a bnődnek mert szakitottak és ha szabadok mind a ketten akkor is azzal jön össze a volt pasija akivel akar persze ez szemétség is lenne a részéről és ezzel csak mégjobban megbântanà a bnődet !
2017. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha ebből úgy en block kimaradnál, mert semmi közöd az ő szerelmi kavarásukhoz, vagy mi ez.

Ha ők ketten olyan ostobák, hogy összevesznek, az ő bajuk, te vond ki magad belőle, mert csak problémáid lesznek aztán.

Ja, és senki pártját ne fogjad.

2017. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!