Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna egy kapcsolatban, hogy a párotok volt prostinál egy-kétszer előttetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2017. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,mert szinte 100%,hogy az o csoret viszont boken ha ferfi prostinal jartam volna 1-2 alkalommal.
2017. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen, engem zavarna, és valahogy megbízni sem tudnék benne. Egy becsületes ember szerintem nem folyamodik ilyesmihez.
2017. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, zavarna.
2017. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

"Igen,mert szinte 100%,hogy az o csoret viszont boken ha ferfi prostinal jartam volna 1-2 alkalommal."


Én igencsak tudathasadásosnak érezném magam, ha miközben én voltam prostinál, neked felrovom.

2017. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
#2! "Igen,mert szinte 100%,hogy az o csoret viszont boken ha ferfi prostinal jartam volna 1-2 alkalommal." Bocsi! Nem ugyanaz. Egy nö tényleg bármikor bármilyen szexpartnert tud szerezni magának egy csábos pillantással. Akkor meg hülyeség ha fizet is érte. Azt meg, hogy dugott már mással is persze, hogy tudomásul venném mindenféle kiakadás nélkül.
2017. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Tudod a nők rengetegszer mondják, hogy a múlt nem számít, és a férfiaknak semmi közük hozzá, hogy mi volt előtte. Főleg nem, hogy hány pasival, mikor, hol, hogyan, hányszor voltak együtt. Vagy ha a nők beszélnek is róla, max 2-3 szexpartnert vallanak be, a többit letagadják. (Kivéve, akinek nem is volt több.) Az első mindig nagy szerelem volt, és az a szemét pasi otthagyta az első szex után. A második, esetleg a harmadik, tartós kapcsolat volt mindig. És láss csodát az aktuális pasi mindig a 3.vagy a 4. Ha meg kiderül a "szégyenteljes múlt", akkor jön a "múlt nem számít" duma. Arról nem is beszélve, amikor 20 pasi is azt hiszi, hogy ő volt az első... :-))))


Tehát a múlt nem számít, és semmi közöd sincs hozzá. Most veled van, az a fontos.

2017. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de két dologhoz ragaszkodnék: őszinteség és egy papír, hogy azóta nincs semmi nemi úton terjedő betegsége.
2017. febr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

8: a közhiedelemmel ellentétben nemi betegséget nem a rendszeresen ellenőrzött, gumit használó prostiktól kapunk, hanem a szűrésen soha nem járt barátnőktől.


A rengeteg, átlagember által soha nem is hallott, nemi úton IS terjedő baktériumot, gombát pedig saját magától "kapják" az emberek, mint a herpeszt.


De egyébként jogos amit kérsz, csak ez visszafele is igaz, ha valaki bemutatja a 60-80 ezer forintos STD szűrése eredményét, akkor illene a barátnőjének is elmenni.

2017. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő. A párom 30 éves. Ha kiderül hogy 18 évesen egyszer kíváncsi volt és kipróbálta akkor még meg is kérdezném milyen volt. Ha 18 évesen rendszeresen járt akkor nagyot esne a szememben de túl jutnék a dolgon mert régen volt. Ha nem sokkal azelőtt is kurv.ázott hogy összejöttünk nem tudom mit éreznék. A kurv.ázást az utolsó mentsvárnak tartom mikor a pasi máshogy nem tud lukat szerezni. Ha ahhoz is lusta vagy béna hogy fizessen pár italt a buli ribiknek az számomra még annyira sem szimpi mint a buliból összeszedett egy éjszakás. Mindkét esetben megvette a nőt de a buliriibinek legalább van választása érte azért tenni kell nem csak ledobni az asztalra x összeget.
2017. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!