Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betudom neki bizonyítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betudom neki bizonyítani h mennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés

Fél évig 1ütt voltunk.Imádtuk egymást,de ő az elején gondolta komolyan,amikor én még nem.Akkor még csak szexnek vettem az egészet,de a végén beleszerettem.Csak hogy már késő volt,mert akkor már ő nem érzett semmit,csak azért volt velem mert annyira jó volt együtt a szex.Ő úgy gondolja én rontottam el,mert az elején annyira nem akartam érzelmeket.De én épp egy szakítás után voltam.Ő ezt nagyon jól tudta,én leszögeztem neki,h egyenlőre nem lehet semmi komoly,ő ezt elfogadta,de megkért h had próbálkozzon azért.Belementem,és a végén beleszerettem. Viszont a végefelé már tényleg csak a szex tartott minket össze.Egyszer kijött belőlem,h ez így már nem jó és nemet mondtam neki.Nem mondtam ki konkrétan h vége.1 hétig nem beszéltünk.Következő hétvégén összejött egy másik lánnyal.3 hónapig jártak.Szakított a lánnyal és egyből engem keresett.1 hónapig megpróbáltuk újra.Aztán 1ik napról a másikra elhagyott és visszament a másik lányhoz.Azt mondta neki egy nyugisabb kapcsolat kell,amiben lehet h nem valami jó a szex,de majd hátha betanítja a lányt,és h nála nem kell folyton attól tartania,hogy épp melyik pasi akarja lecsapni a kezéről.(én soha nem csaltam meg,csak zavarta h sokan bepróbálkoztak nálam)

Mostanában megint felém kacsingat.

Kérdés,h mégis hogy bizonyítsam be neki h,a szex igenis fontos?? Iszonyatosan élveztük együtt,most mégis egy olyan lánnyal van,akiről be is vallja h nem olyan jó vele.

??


19/L


2010. máj. 8. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a szex a lényeg

Te magad mondtad ki h már cs az tartott össze titeket..ez egy halott kapcsolat.

Ha azt a lányt szereti mégha nemis olyan jó vele a szex nem fog hozzád visszamenni..egy érzelemmentes csak testi kapcsolatba(az ő részéről)

2010. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én még mindig szeretem őt :( ő meg szeretett....valami csak megmaradhatott...én nem akartam vele érzelemmentes lenni,csak nagyon rossz volt az időzítés :(
2010. máj. 8. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked tényleg ennyire fontos,mondd el neki. Mondd meg neki hogy nyugodt lehet senki nem fog lecsapni a kezéről,mert te őt szereted. Ne azt hangsúlyozd neki hogy de veled jó a szex,hanem hogy mennyi minden áll még kettőtök előtt... És ha összejöttök se szeretkezzetek állandoan:) ne az tartsd a központi köteléknek. Remélem tudtam segíteni. Hajrá!
2010. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!