Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert fontos az anyjanak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontos az anyjanak hogy olyan csaladbol szarmazom e akik tanult emberek?

Figyelt kérdés
Az en szuleim egyszeru munkat vegzo emberek baratom szulei ertelmisegiek. A lakasuk nem nez ki jobban a mienknel,foleg ami a tisztasagot illeti...tobbet keresek a baratomnal,megis az anyja azt mondta baratomnak hogy jol gondolja meg hogy osszeall e velem hiszen alacsonyabb sorbol szarmazom...hogy lehet mar ilyen? Ez a mervado ki milyen gazdag? Az emberi ertekek mit sem számítanak.
2017. febr. 16. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mai világban, nem... és ez mindenhol így van. Ma már nincsenek igazi értékek.
2017. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó kis sznob család lehet. Mondjuk az én anyám is morog ha nálunk "alacsonyabb sorú" barátom van, de ez lányos anyánál talán egy fokkal érthetőbb, bár engem ez sose érdekelt. Barátodnak mi erről a véleménye? bár gondolom ha veled van, akkor nem ez. Ha együtt maradtok lehet lesz bajod az anyóssal, de szerintem csak az számít, hogy ti mennyire szeretitek egymást.
2017. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire fel sznob mikor a lakasuk nem nagy szam. Bar lehetne rendezett mert a ferje jol keres. Igazabol nem ertem hogy miert degradal le ha az o korulmenyei se jobbak. Talan azert mert a szuleim nem egyetemet vegzett emberek?
2017. febr. 16. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik sznobságnak. :D

Akik tanultak vagy elértek valamit erre hajlamosak ha nincs egyéb tapasztalatuk. A barátod dolga ezt kezelni, nem a tied. Ne vedd magadra, az asszony valószínűleg előítéletes valamely okból kifolyólag. Majd megváltozik a véleménye ha megismer, és megszeret. Ne sértődj be ezen, mert akkor igazolod a hülyeségét. :)

2017. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!