Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak egy lánynak aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak egy lánynak aki tetszik ha kapcsolatban vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy van egy barátnőm másfél éve. Mostanában nem valami jó a viszonyunk, a héten megmondtam neki, hogy szakítsunk, de aztán másnap rávett, hogy próbáljuk megoldani a problémáink. Hiányzott első nap így azt mondtam rendben, bár egyáltalán nem hiszem, hogy sikerülhetne őket megoldani. Lehet hiba volt igent mondanom :( Úgy érzem szakítani szeretnék vele, amúgy sem akarok 19 lassan 20 évesen mellette maradni életem végéig. Ettől függetlenül szeretem és törődöm vele, nem szeretném bántani, de nem ő életem párja(és nincs túl sok közös tulajdonságunk, vagy céljaink az életben). A problémáim a következők: ha most szakítok vele elég hülyén jönne ki, hogy elfogadtam, oldjuk meg a dolgokat aztán mégsem. Emellett van egy lány aki tetszik egy ideje, és én is neki, az lenne a kérdésem, hogy írjak e neki chaten amíg együtt vagyok a barátnőmmel vagy ne? Tudom, hogy a legtöbb válasz az lesz, hogy ne, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre, és arra is ha kifejtenétek az álláspontotokat, esetleg pár észrevételre az esettel kapcsolatban. Előre is köszi.

2017. febr. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátnődnek megmondod, hogy az az ígéret nem volt komoly felőled. Engedtél, azonban ez nem helyes.

Te már nem érzed azt, amit ő, és ennyi.

Hiába fáj, mindenkinek jobb lesz így a végén.

Utána hanyagolod, nem hagyod, hogy újra rávegyen egy olyan dologra, amit legbelül nem akarsz.


S már írhatsz is rá az új lányra.

2017. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mondd meg neki hogy átgondoltad és mégse szeretnéd folytatni a kapcsolatot
2017. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne irjal senkire, mig egy masik ember rad var.

Szakits vele minnel elobb ha igy erzed, mert az idejet pazarlod ezzel a szineszkedessel.

Legyel legkozelebb ferfi, es ne menj bele olyanba amit nem akarsz. A sajat erzeseidrol jogod van donteni, de mas erzeseirol nincs.

2017. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érveket vársz...

Ha nekem egy olyan pasi írogatna, aki nem tud kimászni a meglévő, rossz kapcsolatából, akkor az lenne az érzésem (valószínűleg joggal), hogy engem használ kapaszkodónak. És innentől kezdve nem tudnék férfiként tekinteni rá.

2017. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is normális a lány, akkor szóba sem fog állni veled így.
2017. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kemény szavak, de igazat adok nektek, legközelebb nem leszek puhap*cs. Köszi a válaszokat.
2017. febr. 16. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd föl telefonon a barátnődet, vagy hívd oda magadhoz, ha együtt laktok. Ha csak telefonon tudnád őt most hirtelen elérni, akkor kérd meg, hogy majd valamikor jöjjön át , vagy te mész át, valamikor beszélni szeretnél vele. Ezzel, hogy beszélni szeretnél vele, már részben elindítod a szakítást; szóval már lelkiismeretfurdalás nélkül írhatsz a másik lánynak. A mostani párodat pedig engedd el.
2017. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Ja és csak ennyit kéne mondani, hogy valamikor beszélni szeretnél vele, esetleg még, hogy minél hamarabb, de több info egyáltalán nem kell neki, utána nyugodtan mondd meg, hogy most le szeretnéd tenni a telefont, és a többit majd személyesen szeretnéd vele megbeszélni. Játsszunk tiszta lapokkal
2017. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!