Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi/fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/fiú, aki ténylegesen szakított a barátnőjével, mikor az el akart menni egy fesztiválra 8a férfi nélkül)?

Figyelt kérdés
A férfi nélkül alatt nem azt kell érteni, hogy a nő direkt nem akarja, hogy a másik jöjjön, csak hogy a férfi nem akar menni, vagy nincs pénze, vagy nem tud valamiért menni, de a nő elmegy a barátaival/barátnőivel. Azért kérdezem, mert több olyan kérdést is láttam már, ahol férfiak bizonygatták, hogy a nők ilyen fesztiválokon úgyis félre fognak lépni stb., és hogy ők ezt vagy nem engednék meg vagy szakítanának a nővel, ha ezt akarja. Én ezt nem tudom elhinni. Az az érzésem,az interneten sokkal könnyebb ilyesmit kijelenteni, meg hát az se biztos, hogy a válaszolóknak volt (a válasz idején) barátnőjük vagy valaha voltak ilyen helyzetben. Azért tettem fel a kérdést, mert ilyenkor általában leírtam, hogy szerintem az viselkedik ilyenkor nem megfelelően, aki erre hajlamos, de ilyenkor sokan esküdöztek, hogy a körülmény MINDENKIBŐL kihozza azt. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e aki azt írja, ő ténylegesen szakított a fesztivál ELŐTT (tehát nem amikor megtudta, hogy a nő tényleg megcsalta vagy akármi, hanem már önmagában a fesztiválra utazási szándék miatt szakított).
2017. febr. 16. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nem bulizós, sőt, bulikerülő személyként kifejezetten bizalmatlanságot ébresztő lenne, ha a párom nélkülem akarna buliba járni. Miért akar nélkülem menni? Mit fog csinálni és kivel? Lévén szó tegyük fel egy fiatal lányról, még kevésbé tudnék megbízni. Rengeteg félrelépés van bulikban. Ahol ital van, ott a gátlások is oldódnak. De inni se kell, elég ha szabad prédának tűnik valaki. Másrészt én tudom magamról, hogy sosem mennék ilyen helyekre, mert nem érzem magam jól az ilyen helyeken, de épp ezért tudatosan kerültem a bulizni vágyó nőket, lányokat. Eleve idősebb korosztályt célzok magamnál, akiket ez nem igazán érdekel már és megkérdezem ismerkedéskor, hogy bulizós-e, érdekli-e az ilyesmi. Ha igen, akkor nem Ő lesz az és ennyi. Nem jövök össze olyannal, akiről még ezt sem tudom. Tudom, hogy emiatt nem illenék össze ilyen személlyel. Félreértések elkerülése véget, akinek ez szórakoztató, egészségére. Csak tudom, mik az igényeim és a buli nem fér bele nekem. De legalább ezt tudom is és nem akarok megváltoztatni egy bulizós személyt sem, az kínzás lenne!

Viszont tény, hogy ha elmész nélküle az durván bizalomromboló.


26/F

2017. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, amikor felvettek az egyetemre.

Az exem magából indult ki. Neki a képzés csajozást is jelent.

Amikor én bekerültem, szakított.

2017. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2017. febr. 16. 22:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Első: én most kifejezetten nem feltételes módú, hanem megtörtént dolgokat kértem, így nem találtam hasznosnak a válaszod. A 2. sem egy az egyben arra írt, amit kérdeztem, de neki köszönöm, mert egy konkrét esetet írt le.
2017. febr. 16. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Többnapos fesztiválon minden nő szexel. Az is, aki nem tervezi. Aki ott van, ott van.
2017. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha elmennék fesztiválra a barátnőmmel, tuti egyikünk se szexelne, szóval ne találjátok már ki.
2017. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
De igen, ha több napra mennétek, akkor biztosan szexelnétek. Most nem így gondolod, de ott más lenne a helyzet.
2017. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leboruljak nagy tudásod előtt? Miért hiszed hogy te tudod jobban?
2017. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csodálatos, senki se a kérdésre válaszolt.
2017. febr. 19. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:
De levonhatod a következtetést. Ha elmegy nélküled egy fesztiválra, meg fog csalni. Az már a te dolgod, hogy erre mit reagálsz.
2017. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!