Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után újra együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra együtt, de a régi sérelmek még gátolnak. Hogyan javíthatnánk rajta?

Figyelt kérdés
A párom több év után szakított velem, teljes mértékben megérdemeltem, mert elhanyagoltam, belekényelmesedtem a kapcsolatba, azt hittem, ha nem teszek a kapcsolatért az akkor is megmarad, visszautasítottam a közeledését stb. és végül szakított. Szerettem nagyon, csak valamiért nem éreztettem és ezután rá is ébredtem, hogy mekkora hülye vagyok, mennyire szeretem, mit műveltem és, hogy mit veszítenék.. 1 hétig voltunk külön, adott még egy esélyt, mert szeretett még ő is, csak nem bírta már így tovább, én megígértem, hogy megváltozok és tényleg észhez tértem, szeretem nagyon és ki is mutatom, kellett egy kis idő, de azóta a kapcsolatunk új erőre kelt és sokszor jobb is, mint az elején volt, nagyon boldogok vagyunk együtt az időnk nagy részében, vannak néha problémáink, de azokat megoldjuk, viszont.. Ugye én régen sokszor visszautasítottam őt, amivel azt váltottam ki belőle, hogy inkább kiakart belőlem szeretni és elérni, hogy ne kívánjon, amit a szakítás pillanatakor többé-kevésbé el is ért. Viszont most így adódnak gondok szexuális téren, mert fordult a kocka és én kívánom többet őt, mint most ő engem és ő utasít vissza, amiből vannak problémáink így. Azt mondja tudja, hogy ez nem jó így és szeretne is rajta változtatni, de úgy érzi, hogy akkor amikor visszautasítottam és elérte azt, hogy már inkább ne is kívánjon ez még hatással van rá és közrejátszik ebben. Tudom, hogy nagyon szeret, és én is őt, megváltoztam teljesen és szeretnénk megoldani ezt a problémát, de nem tudom, hogy hogyan támogassam őt ebben, vagy mit tudnék tenni, hogyan segíthetnék? Tudom, hogy régen mekkorát hibáztam, megváltoztam, de a múltat nem tudom megváltoztatni.
2017. febr. 17. 15:40
 1/4 anonim válasza:
60%

Szia!

A múltat nem tudod megváltoztatni, ez így igaz. Én azt tudnám tanácsolni, hogy légy türelmes! Végtelenül türelmes. Elhiszem, hogy kívánod őt, de nem kell feltétlen erőltetni. Csináljatok sok közös programot, huncutkodj kicsit, kacérkodj vele. Csak lépésről-lépésre mindent!

Kitartást kívánok!

2017. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:
1 hetet voltatok külön, ennyi idő alatt biztos hatalmasat változtatok...ne haragudj, de olyan mintha magadat győzködnéd és magadnak is bemagyaráznád, hogy most minden más, ennyi idő alatt senki nem változik meg. Attól be lehet tojni hirtelen, h elveszíted a másikat és ideig-óráig tudatosan úgy viselkedni ahogy a másik elvárja, de ez nem őszinte és nem tartós dolog. Az igazi változáshoz évek kellenek. Kicsit butuska, naív az egész történet, de leginkább erőltetettnek hat a leírás alapján az egész kapcsolat.
2017. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor rosszak a tapasztalataid.:)

Nekem meg inkább az az erőltetett, ahogy próbálod bemagyarázni, hogy senki nem képes változni és, hogy szar a kapcsolatunk.:D hagy tudjam már én jobban.:)

2017. febr. 21. 19:09
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

Azért csak várd ki a végét kérdező, van tapasztalatom, viszont bár kort nem írtál mernék fogadni rá, h elég fiatalok vagytok. Ha minden olyan szuper miért a kérdés? :D

1 hét különlét, az nem különlét, ezek nem régi sérelmek hanem nagyon is a jelen sérelmei még. Az pedig h a párod nem kíván eléggé több dologra is visszavezethető, ezek pszichés eredetű dolgok. Valami megváltozott és tetszik vagy sem van amit nem lehet varázsütésre megjavítani, pláne ha nagyban tehetsz arról h ide jutottatok. Ne érts félre, nem kívánok én semmi rosszat nektek, de nem biztos h ez valaha is olyan lesz már mint volt.

2017. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!