Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha így viselkedne a barátotok?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben felszedett "pár" kilót. Mindig is nagydarab volt, kiskorában eléggé duci, de pár éve sikerült leadnia belőle. Most pedig az utóbbi időben azt vettem észre, hogy kezd kis pocakja lenni, meg vaskosabb karjai, nem tudja összegombolni a gatyáját. Én a hétköznapokban is figyelek arra, hogy kihasználjam a lehetőségeket, például két szintet nem lifttel megyek, hanem lépcsőn. Ő viszont már egy szintet is mozgólépcsőn akar mindig menni, ha pedig lépcsőzik mégis, nagyon hamar elkezd szuszogni. Mindez nem zavarna. Ha ilyen, hát ilyen.

De mostanában mondja, hogy nem érzi jól magát a bőrében, nem "kényelmes" a teste. Gondoltam nem mondom az arcába, de finoman utaltam rá, hogy szerintem a plusz kilók miatt van. Ő pedig mondta, hogy el kellene kezdenie mozogni valamit, mert ez így nem lesz jó.

Ezek mellett örökös vita, hogy nem töltünk elég időt együtt. Felajánlottam neki, hogy esetleg edzünk együtt. Ez akkor egy közös program lesz, én amúgy is csinálnám, ő meg mozogni szeretne. De mindig talált valami kibúvót. Hogy futni nem szeretne ezért vagy azért, bent a lakásban nem szeret, elmenni emberek közé az milyen már, stb. Arra sem tudom rávenni, hogy ezeket a kis lehetőségeket használja ki, például lépcsőzzön. De nem, csak ül tovább otthon és eszik és nyafog állandóan, hogy nem érzi jól magát. Szeretnék segíteni neki, de úgy érzem, csak sajnáltatni akarja magát. Szerintetek?


2017. febr. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Eltérő az életmódotok. Nehéz lesz egymást hosszútávon tolerálni.

Az én párom is felszedett, hasas lett, de nem myaggatom emiatt, szeretem és mindketten szeretünk enni, ezért nem problémázok miatta, pedig én nem híztam.

Annyi, hogy ha melegedik az idő, több mozgós programot fogok kitalálni: kutyasétálás, kirándulás stb.

2017. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg eltérő az életmódunk. De engem nem zavar, ha duci. Engem az zavar, hogy nyafog miatta, de tenni meg nem akar érte. Önmagától nem fog lefogyni, csak ha rágondol.
2017. febr. 17. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Lusta szegény. Hosszú távon nem vezet ez jóra.
2017. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.: oké, értem a te részed :)

Talán kezdd egy nem olyan drasztikus dologgal. Például nem futni akarsz vele rögtön (amit a rossz kondiban levő emberek egyéblént sem bírnak és csak mégjobban elkedvetleníted vele), hanem menjetek el kirándulni.

Vagy főzz neki egészségesebb alternatívákat.

2017. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!