Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátotok/pasitok egy ilyen magyarázattal jönne?

Figyelt kérdés
Tegnap este messenger-en beszéltünk kb. fél órája, épp egy kicsit összekaptunk, mivel nekem nem tetszett valami a viselkedésében, és ezt szóvá tettem. De utána még másról dumáltunk, majd se kép s
2017. jan. 24. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ebben hol a magyarazat??
2017. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, folytatom...


Szóval se kép, se hang, elveszett a net kapcsolata, így nem tudtuk folytatni a beszélgetést. Azt hittem, nálam van a gond, de nem. Őt nem lehetett elérni innentől egész este, éjjel. Nem is reggel, hanem délelőtt írt egy üzenetet, hogy bocsánat, de lemerült a telefonja. (Mivel új kapcsolat, nem is tudom még a telefonszámát sem.)

Azért amikor nekem lemerül a telóm, simán fogom és felteszem töltőre, akár hosszabbítóval. Ez nem egy nagy művelet szerintem. De neki nem volt ez fontos biztos...

Mit gondoltok erről?

2017. jan. 24. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen magyarázattal?
2017. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... hát ez onnan indul, hogy én nem hívom azt a barátomnak, akinek még a telefonszámát sem tudom.

Illetve nem sértődök be mindenen, ha pedig valami nem tetszik, akkor úgy is tudom tálalni az igényemet a változtatásra, hogy abból ne legyen veszekedés.


Ezek után szerintem ne csinálj még azért is hisztit, mert pár órára kivonta magát a forgalomból, legalább addig se tudtál vele veszekedni. És örülj inkább annak, hogy ma magától keresett, és akart veled beszélni.

2017. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem azért nem 1x lemerült a telefonom igen feltettem töltőre de nem nyomogattam stb!

Ha most nem hiszel neki.. nincs bizalom minek járni?

Ja és a páromnál is nem 1x volt ilyen,sőt olyan is h irkálunk azt nem ír másnapig..pedig a messenger kiírja h elérhető..hmm számomra túl gyerekes a viselkedésed..na meg nem tudod a számát?!Biztos jártok?

2017. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is felteszem töltőre, ha van töltő meg konnektor de nem mindig van. Ilyenkor később töltök vagy kapcsolok be értelem szerűen.
2017. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Video beszélgetés volt, ágyban voltunk már mindketten, egész nap nem beszéltünk egyáltalán semmit.

Most délelőtt csak annyit üzent, hogy bocsánat, lemerült.

Én mindig felteszem töltőre, így nyugodtan tudunk tovább dumálni. Nekem ez egyértelmű, hogy nem fekszem le így félbehagyva.

2017. jan. 24. 11:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáradt volt...feltette töltőre a telót és elaludt...


Másnap elmondta, hogy mi volt...


Ha már most, nem hiszel neki és ilyen apróságon felhúzod magad... kár folytatni az egészet.


Hagyd inkább szegény srácot békén...

2017. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De hiszek neki, hogyne hinnék neki, ez alap.

Csak jó lett volna, ha a nap végén legalább tudunk picit beszélgetni, mivel mi messze élünk egymástól.

2017. jan. 24. 12:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mélyítenék tovább egy olyan kapcsolatot, ahol a másik fél már az elején nem képes minimális tiszteletre sem az irányomba
2017. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!