Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szex és ezért veszekszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex és ezért veszekszik?

Figyelt kérdés
Talán kezdem az elejéről. Másfél éve szedek fogamzásgátló tablettát, azóta észrevehetően csökkent a libidóm, de azért mindig próbáltam a barátom igényeinek eleget tenni. Az elmúlt pár hónapban viszont sok problémám volt, beteg is voltam nem egyszer, rengetegszer fáj a fejem, és a stressz miatt alvászavar alakult ki nálam, ami miatt hétköznap egyáltalán nem tudom kipihenni magam. Csak akkor tudok nyugodtan aludni ha a barátommal vagyok hétvégén (csak hétvégén tudunk találkozni) viszont én hét végére teljesen kimerülök, nagyon fáradt vagyok, és sokszor előfordul hogy még el is alszok mielőtt történhetne bármi. Egyszer már megbeszéltük, hogy majd ez is rendbe jön, de először nekem kell rendbe jönnöm, most mégis megint felhozta. Azt mondta, hogy azért nem gondolta volna, hogy 2,5 hónapon belül egyszer szexelünk. Hát, én se, én is szeretnék többször de ha rosszul vagyok akkor én nem vagyok képes erre, meg én nem tudok úgy nekikezdeni hogy érzem mennyire kimerült vagyok, és így nem fogom élvezni. És nem tudom elhinni hogy komolyan ezért veszik össze velem, nem tehetek róla hogy mostanában nem vagyok a topon. Amint lemegy a sok teher a vállamról biztos vagyok benne hogy ez a probléma is megoldódik. De azt is figyelem magamon, hogy lehet hogy a fogamzásgátlótól fáj a fejem minden hónapban amikor közeledik a menstruációm, nőgyógyászom is megmondta hogy lehetséges, hogy nem megfelelő számomra a tabletta és szünetet kellene tartanom, de mégis hogy merjek 3 hónap szünetet tartani ilyen körülmények között? Amikor már ezen is összeveszik velem hogy sokat idegeskedek és vannak egészségügyi problémáim, emiatt nincs szex? Szeretem a barátomat, de most ez hatalmas csalódás volt nekem.

2017. febr. 17. 16:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos ertem is a problemadat meg nem is. Nekem is vannak egeszsegugyi bajaim..eletem vegeig gyogyszereket kell szednem amik leszivnak es faradt vagyok toluk allandoan...mellette 13-14orat dolgozok..de nekem megis van kedvem szexelni a baratommal minimum 2-3naponta. Tulajdonkeppen azt sem erten hogy ha sejted hogy a fogamzasgatlotol vannak problemaid miert vagy arra is lusta hogy valts? Persze hogy kivan akadva a baratod ha megsem probalod megoldani a problemat. Ha a baratom nem szexelt volna velem tobb mint 2 honapig teljesen kilennek en is. Es nem azert mert nem lettem kielegitve, hanem hogy van valami egeszsegugyi baja es meg arra se kepes hogy megprobalja ezt megoldani.

Szoval kedves kerdezo fel a fejjel es irany a nodoki masik gyogyszert iratni / masik vedekezi modszert nezni. :)

23l

2017. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Itt az a kérdés, hogy teszel-e bármit a változás érdekében. Bár én nő vagyok, de megtapasztaltam a szexmentesség frusztrációját.

Nekem is voltak ilyen időszakok az előző és a mostani kapcsolatomban is. Csak míg az exem szépen belekényelmesedett a helyzetbe és kifogásként használta, hogy "stresszes", meg "fáradt", meg "nincs motivációja", addig a mostani párom mindent elkövet - a saját érdekében is -, hogy a helyzet változzon. Ha olyan egészségügyi problémája van, ami akadályozza az együttlétet, akkor elmegy orvoshoz és addig megy, amíg a végére nem jár. Ugyanígy a lelki tényezőket is igyekszik mindig kezelni, hogy ne legyen a kapcsolat akadálya (mert a stressz, a fáradtság, a motiválatlanság nem csak a szexuális életet teszi tönkre, hanem az egész párkapcsolatot!).

Szóval nem mindegy, hogy érzem-e a társamon a változtatás szándékát legalább.

Ha úgy érzed, a fogamzásgátlód nem megfelelő, akkor válts. Nekem is volt olyan, amitől csökkent a libidóm, egy másiktól meg nem volt semmi ilyesmi, még nőtt is a libidóm. Ha pedig rendben volt a libidóm, akkor a szex a legjobb stresszoldó és altató, szóval nemhogy kerülni kell, inkább sűrűn alkalmazni!

2017. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
26%
Nálam már repültél volna. Toleráns vagyok, megértem ha baja van az embernek, de azért kapcsolatban nem lenne szex, akkor viszlát.
2017. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
36%
Már meg ne haragudj, de a férfiak nagy százalékának irtó fontos, hogy rendszeresen ürítsen. Ez egy biológiai dolog, nem kell rajta fennakadni, viszont tudomásul kell venni. 2,5 hónapban 1X szex..irtóra kevés!! Teljesen megértem a párod. Ha én nem kapom meg LEGALÁBB a heti 1-et, én is frusztrált szoktam lenni, pedig nő vagyok. Ez szükséglet. És 2,5 hónap tényleg nagyon sok idő. Igen, ezért veszekszik veled. Sürgősen hagyd abba ennek a fogamzásgátlónak a szedését. Tarts szünetet, majd váts egy másikra. Én mondjuk egyáltalán nem szedem és utálom a fog. gátlót pont ezekért a mellékhatásokért. Arra is számíts hogy lehet a következővel meg az azutánival is gondjaid lesznek. Benne van a pakliban sajnos.
2017. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én próbálom megoldani, mondtam is neki hogy amint elfogy a levelem megyek nőgyógyászhoz, és kérek tanácsot, de kb 3 hónapja voltam és előtte hónapban egy hétig fájt a fejem, ezt megemlítettem az orvosnak és azt mondta, hogy három hónap szünetet kellene tartani. Amúgy nem feltétlenül szeretnék, sajnos nem tudom hogy zajlik ez, mert legelső fogamzásgátlóm ez, hogy nem lehet-e egyszerűen csak váltani, szünet nélkül. De ha ehhez az orvoshoz megyek vissza ő biztos megint a 3 hónap szünetet fogja mondani. És azért nem tartottam még meg a szünetet, mert amikor eljöttem nőgyógyásztól pont akkor fogyott el a tablettám, és még gondolkodni akartam ezen, meg jobban megfigyelni magam, hogy biztos ettől fáj-e a fejem, ezért a házi orvosommal csak 1 havi tablettát írattam fel, de a gyógyszertárban tudtam meg hogy 3 havit írt fel, és csak így tudom kiváltani...És az meg most fogy el, ezért most akartam visszamenni nőgyógyászhoz, de így hogy menjek vissza, hogy ilyen veszekedések vannak?? Mert akkor viszont 3 hónapig megint csak nincs szex, emlékszem még mennyire idegeskedtem folyton amikor csak óvszerrel védekeztünk, hogy remélem nem történt baj stb, és most ez nem hiányzik még a többi dolog mellé.
2017. febr. 17. 16:36
 6/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki milyen tablettát szed, de nálunk a feleségemnek 2 pici mellett is van libidója, pedig jó kis energiavámpírok. Ha 1 héten nincs legalább 1 alkalom, akkor már reklamál:) Ő yadine-t szed. Lehet hogy érdemes lenne utánanézni vagy kérdezni.
2017. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én próbálok változtatni, de hogy őszinte legyek, nem akarok rágörcsölni arra, hogy úristen mi van ha megint nem lesz szex, tönkre megy a kapcsolatom. Mert amúgy nagyon erős a kapcsolatunk, ezért nem is értem hogy ezt miért nem tudja most elfogadni, amikor pontosan tudja hogy amint minden teher lemegy a vállamról, ez megváltozik. Pl holnap is kelek hajnali négykor, utazok 3 órát, dolgozok, majd megint utazok 3 órát és majd csak este érek haza, akkor jön hozzám a barátom is. És már ezen stresszelek, hogy múlt héten rettenetesen fájt a fejem egész hétvégén, azelőtt nem volt lehetőségünk hogy együtt legyünk, és akkor most ki tudja megint milyen állapotban leszek holnap estére egy nagyon fárasztó nap után...
2017. febr. 17. 16:41
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

Hu, de problemas egy no vagy te... es ezt nokent mondom. Ez nem jo, az nem jo, igy nem lehet, ugy nem lehet jo, ez neked nem hianyzik, ezt te nem akarod, es neked kulonben is nagyon szar, mert ez nem jo, az nem jo, ezt igy nem lehet, mert neked nem jo, es igy tovabb a vegtelensegig a leirasod alapjan. A parod hol van ebben a vegtelen problemahalmazban (aminek csak ugy varod magatol a megoldodasat mellesleges, legalabbis epkezlab megoldast nem irtal a panaszaradat melle)? Sehol. O meg se szolaljon, es kulonben is hogy mer veszekedni veled, mikozben szerencsetlennek nonstop ezt kell hallgatnia valoszinuleg...

Kerdezo. Mindenkinek vannak problemai, szoval a nagy stresszeles meg sipakolas helyett, inkabb szexelj. Az legalabb stresszoldo.

2017. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd ott a pasit, mert jobbat érdemel tőled. Akkor ne szedj fogamzásgátlót, amúgy sem egészséges, tudod létezik óvszer is, azt kell alkalmazni. De majd belefárad abba, hogy nem kap pinát, és ha majd rá ún, megy máshoz.
2017. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nekem is fejfájással kezdődött és trombózist kaptam a fogamzásgátlótól végül!! Tüdőembóliával együtt. Egy hajszálon múlt hogy életben maradtam!! Ne vedd félvállról!! Azonnal hagyd abba a szedését és tarts szünetet!!!!!! Ne szedd végig!!! Ezek mind jelzések a testedtől, hogy nem tud a hormongyogyóval megbírkózni!!! Ne csinálj hülyeséget!!! Én is váltottam erős fejfájás miatt Meliane-ról Yadine-ra, szünetet sem tartottam sokat mert az a nőgyógyász nem mondta, a yadine-tól meg 2 évre rá trombózis! Addig bírta a szervezetem és nem tovább.:///////
2017. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!