Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobott a csaj az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobott a csaj az első nem igazán jól sikerült szex után?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy nálam 10 évvel idősebb nővel.Igazán jól elbeszélgettünk randizgattunk...napi szinten 1 hónapig 2-3 órát is sms eztünk...Aztán az 5 randin nála volt ahol egész jól elvoltunk este meg lefeküdtünk..de sajnos hamar elmentem....És utána átküldött a másik szobába hogy ez semmi nem volt...Aztán másnap mondta hogy nem müködhet a dolog.

#barátnő #szex.kidobott
2017. febr. 14. 18:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Kérdésedben a válasz.
2017. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad miért.
2017. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem csak arról van szó, hogy gyorstüzelő vagy. Valószínűleg semmilyen módon nem próbáltad kárpótolni (újabb menet, orálszex, bármi), hanem beleélveztél és csá. Az, hogy ez külön magyarázatra szorul számodra pedig fémjelzi egy idősebb nőnek, hogy ez waste of time...
2017. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
mert nem járni akart veled..
2017. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
bezony... az előttem szólók pontosak... kidobott idő voltál neki már eddig is. 1 hónap baromi sok idő, ha komolyan gondolkodik.
2017. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%
Egy érettebb, idősebb hölgy nem fog tökölni veled, ha béna vagy. 1 napon belül talál jobbat szexre. Nálunk különösen igaz, hogy nem árt ha rendesen alá vágsz. ;) Szedd össze magad máskor és elégítsd ki normálisan (ha hamar elmész, akkor fejezd be máshogy vagy legyen még egy menet).
2017. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Még lehetőséget sem adott másodikra,igaz orál nem volt és azt is hiányolta...de mos vele elöszór voltam...Másodikra már több mindent mertem volna..de az igényeivel sem voltam tisztába
2017. febr. 14. 19:04
 8/40 A kérdező kommentje:
De hogy egyszer lehet hibázni egy nőnél...többet nem kezdek idősebbel...e velük egykorúnak meg úgy is a fiatalabb kell....ezt ő panaszolta hogy 38 évesen egyedül van 3 éve meg a barátnői nagy része is...Hát most már értem mér...Ezeknek tényleg az kéne hogy az oroszok egy bajonettel vágják le rólúk a ruhákat..és átmenjenek rajtuk 20-an meg érdemelnék.Bocsi kissé csalodott vagyok:D
2017. febr. 14. 19:13
 9/40 anonim ***** válasza:
54%

Undorító vagy.

Már az egy hiba a gépezetben, hogy valaha beledughattad a farkad egy nőbe.

2017. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Szimeon ***** válasza:
19%
Dugómanci volt - a fehér májával bajlódik, kár volt költened rá.
2017. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!