Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állsz ki a kapcsolatodb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állsz ki a kapcsolatodban magadért? Hogy sikerül érvényesülnöd?

Figyelt kérdés
Hogyan éred el, hogy ne nyomd el a szerelmed, de ne érezd azt, hogy folyamatosan beadod a derekad? Örülnék egy pár példának, milyen helyzetben jön ez ki, és hogy kezeled.
2017. febr. 18. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem az a megmondó típus. Nem veszekszünk, nem akarjuk a másikra erőltetni az akaratunkat. A dolgokat megbeszéljük. Amibe nagyok a különbségek, azt hagyjuk, elmegyünk szeretkezni. Utána mind ketten kicsit engedékenyebbek vagyunk és már is meg tudjuk beszélni a dolgot.
2017. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egyszerű: a párom elve figyelembe veszi, hogy különálló individuum vagyok. És viszont. Így amikor ellentétes véleményen vagyunk, akkor igyekszünk vagy kialakítani egy közös álláspontot vagy ha ez nem sikerül, akkor elfogadni a másik látásmódját.

Nagyon nem kell érvényesítenem semmit. Egyszerűen megkérem dolgokra és ő megteszi. Ha nehezebben teszi meg akkor érvekkel alátámasztom, hogy miért jobb ha ő csinálja.

Továbbá van olyan eset, amikor én egy állásponton vagyok és sejtem, hogy ő nem lesz azonos véleményen velem, akkor előállok a véleményemmel és megkérdezem, hogy ő hogy látja, szerinte én jól gondolom-e amit.


Szóval nálunk nincs nagyon elnyomás-érvényesülés kérdés kör, mert mindenben meg tudunk egyezni vagy tiszteletben tartani a másik véleményét akaratát.

2017. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En hajlamos vagyok a kelletenel jobban ragaszkodni a sajat elkepzeleseimhez, de ha a paromnak vannak jo ervei a sajatjai mellett, akkor meggyozheto vagyok. Sok kerdesben meg ugy van, hogy altalaban az egyikunknek fontosabb, es akkor a masik rabizza. A nyari nyaralast pl en abszolut paromra es a haveri tarsasagra biztam, hogy nezzenek szallast, hova menjunk meg mikor, meddig. A lakasunk berendezesebe meg pl o nem szol bele nagyon.

Inkabb ez utobbi a jellemzobb, nem az, hogy minden dolgon leallunk vitazni.

2017. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ööö... egy PÁRkapcsolatban nem magaMért-magaDért kell kiállni, hanem magUNKért.


Vagy tévedek?

2017. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


szerintem elsősorban magunkért. annyian elszürkülnek kapcsolatban, és csak kettes programokban gondolkodnak. én is hajéamos vagyok rá.


cinnamon bejegyzése tetszett a legjobban, mert én sem arra gondoltam, hogy engem akarnak elnyomni vagy én akarom elnyomni a másikat.


inkább a barátok elhanyagolására gondolok, hogy többet legyünk együtt, vagy hogy önállóan nehezen kezdek új dolgokba.

2017. febr. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!